Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék horoszkóp alapján...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék horoszkóp alapján ismerkedni?

Figyelt kérdés

Utólag rájöttem hogy teljesen igaz rám és az exeimre az a jellemzés amit az asztrológusok mondanak.

Én egy olyan skorpió srác vagyok, mint amit az asztrológusok mondanak.

Eddig sosem hittem benne, de most már erősen érzem hogy igaz.



2018. júl. 29. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A véletlen műve, hülyeség az egész. Aki tetszik annak udvarolj, ennyi. Ne akarj horoszkóp alapján partnert keresni.
2018. júl. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez akkora hülyeség, hogy csak na. :D Nagyon lekorlátolod magad.
2018. júl. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát eddig én sem hittem benne, de mivel én egy olyan skorpió vagyok akire igaz minden ezért nem árt, ha egy olyan lányt keresek magamnak aki megtud lenni mellettem
2018. júl. 29. 00:44
 4/6 anonim ***** válasza:
idiotak. hudenagyon. huuhuu
2018. júl. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én vagyok az idióta?

Hát mivel rám teljesen a skorpió jellemzés ezért olyan lányt akarok aki jól ki tud jönni egy skorpió férfival


Ők lennének idióták?

Mégis miért? Mert nem hisznek egy olyan dologba amit nem lehet megmagyarázni tudományosan és ami nincsen bebizonyítva, hogy igaz vagy hamis lenne?

2018. júl. 29. 18:47
 6/6 anonim válasza:
Imadom a horoszkopot. En ikrek vagyok. 17.L
2018. aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!