Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elcseszném szerintetek ezzel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elcseszném szerintetek ezzel a dolgokat?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel minden évben összefutunk a fesztiválokon. Már jó előre ír (hónapokkal), hogy ott leszek-e és láthat - e? Eddig egyszer feküdtem le vele a többi 3 alkalommal estétől hajnali 6 ig sétálgattunk kézenfogva, beszélgettünk mindenfélékről és nyilván csókolóztunk. Mondja, hogy imádja mindenem és lerí róla, hogy bejövök neki, mert zavarban van, meg tényleg olyan dolgokrol beszélgetünk, hogy tényleg úgy érzem érdeklem. Hajnalban hosszú csokolózás után elválunk és tali jövőre. Még ha hónapok múlva ,akkor is tudom, hogy írni fog.

A plot twist a storyban, hogy együtt voltam az egyik nagyon jo haverjával, ami megnehezíti a dolgot. Az a fura, hogy amúgy nincs senkije 3 éve és eddig minden évben írt, hogy látni akar. Hogy ott leszek -e itt vagy ott, hogy találkozzunk. De messengeren ennél többet sose beszélünk és ez zavar egy kicsit.


Bár én még sose kezdeményeztem beszélgetlst az az igazság...de pont azért, mert ő is csak ezzel kapcsolatban írt rám.

Most viszont így 3 év távlatában egy ismételten felhőtlen éjszaka után, amit egy medence partján töltöttünk hajnalig egymás karjaiban beszélgetve és csókolózva, úgy érzem írnék egy olyat, hogy " aajnálom, hogy csak ennyire tudtunk találkozni". Ezt egy rejtett hiányzolnak, látni szeretnélek mégnek és egy te mit gondolsz rólunknak szánnám. De félek attól, hogy ö csak ennyit gondol és ettől az üzenettől elijesztem majd , hogy én többet akarok és jövőre még ennyi se lesz. Szerintetek jó ötlet beszélgetést kezdeményezni vele, ha ő nem írt utána (nyilván csak hónapok múlva fog, hogy találkozunk e itt vagy ott fesztiválon vagy buliban) .

És tudtok valami jobbat, hogy mit írhatnék ahelyett, amit gondoltam, ami hasonlót sugall, de nem nyomulós?

Tudom, hogy gyerekesnek tűnik a probléma, de nem akarom elcseszni azt a kicsit se, ami most van.

18/l


2018. júl. 30. 22:27
 1/1 anonim válasza:
Igen nehéz megtalálni a választ de így a történet le irásből nagynak tűnik a távolság kettőtök között (település ügyileg) de én azt mondanám amit kb mindenki 'Szia, hogy vagy?' meg hát nyár van, elég sok helyre el tudnak vinni a vonatok létezik videós hívás is, de leginkább ezek a dolgok miatt szerintem a tegyük fel nem is minden nap de heti rendszerességgel beszéltek akkor elveszik ennek az évi 1 találkozás pikantériája, ami miatt lehet már jövőre csak állnátok szótlanul egymás mellett. Ez klasszikusan az a helyzet aminek nem lehet tudni mi a végkimenetele bármit választasz, tehát ha akarod írj rá, ha meg csak ilyen jó nyári emlékként akarsz gondolni erre a fiúra akkor nem éri meg a kockázatot szerintem. Azért remélem valamit segítettem :)
2018. aug. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!