Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazabol lehet hulyen latom a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazabol lehet hulyen latom a dolgokat de ha mar nincs meg a feszulos gatya festett haj es iphone egy fiunal akkor mar nem is erdekli a lanyokat?

Figyelt kérdés

Hulyen fogalmaztam de sokszor eszre vettem hogy ez sajnos igy mukodik.

A lanyokat mar egyre jobban erdekli a penz es az ilyen fiuk (tisztelet a kivetelnek) es sokszor csak a kinezet erdekli oket.. Lanyok ti mitgondoltok errol?

16/f

Kort es telepulest is irhattok akar privatban.


2017. dec. 23. 19:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Elég hülyén látod.
2017. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Rám és baráti körökben ez nem igaz.Csak neked is jó helyen kéne keresgélni,nyilván az utca felszínes r.bancait csak ezek érdeklik.
2017. dec. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Település?

Viking falu valahol messze, mink itt nem hordunk fezsülős gatyát, mert ugyanis olyat csak aztak hordnak kiknek nincs mit féltenyiök!

Én rám rám se menne, a cuccosom fontosabb, mint az aberrált divat.

2017. dec. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Masodik: igaz csak igazabol en igy barati korbol es ismerosoknel nem igazan merek bwle menni ilyen dolgokba mivel eleg felenk vagyok.

Utolso: koszi ez tetszik :D

Nekem is van par feszulosebb nadragom de nem az ami szinte masodik bornek van rajtam :D

2017. dec. 23. 19:30
 5/13 anonim ***** válasza:
Értelmes csajoknál nem egy nadrágon meg telefonon múlik, hogy érdekled-e őket :D Már eleve a gondolat is röhejes.
2017. dec. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Direkt egy gagyi nyomógombos telefonom van :D és sima farmernadrágom, mégis bírnak a csajok. Úgyhogy hülyeség, hogy ezen múlna :D
2017. dec. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen baráti köröd lehet. Lányként mondom hogy néha már a lányokat nem értem :D én utálom ha egy fiúnak festett haja van és szűkebb nadrágot vesz fel mint egy lány,jó feszüljön, de csak pasisan, a telefon nem érdekel.
2017. dec. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igy van kerdezo. De mindig valami plusz kell , ha nem jo a telod akkor pawas ruhazat , ha csunya vagy akkor sok love azzal mar lehet elhivogatni egyszerre 2 alanyt is pipaztatni,ha atlagos ruhazat akkor pawa haj.. Tehet mindig kell valami ami miatt te meno lehetsz. Ma mar a hip hop-os rapper vagy rocker stilusu megjelenes alapjan zullotnek csovesnek nezek az embert. De ha nezitek a cerna vekony fiukon a legtapados a nadrag mint a nokon es az ilyn kis melegekkel lognak..
2017. dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem ertem miert rohejes a gondolat kedves valaszolo.

Ha figyelmesebben elolvasod akkor ott van higy "tisztelet a kivetelnek".de azert koszonom szepen a valaszodat.

Azzal egyet ertek hogy gaz amikor jobban feszul a nadrag egy "fiun" (Olyasmin) mint egy lanyon.nemtudon hogy ok mit hordanak a labaik kozt de nekem alapbol kenyelmetlenek is az ilyen nadragok.

Utolso valaszolonak pedig teljesen igaza van.mar nincs stilus sajnos..egyetlen van es ez a pawa..

Aki pedig megmaradt ferfinek ahogy te is mondtad volna csovesnek nezik szerencsere ez nem mindig igaz.

De vikt mar olyanis higy mellettem allt ket lany es elsatalt egy tok normalis stilussal rendelkezo srac es leszoltak.persze ez izlesek es pofonok de akkor sem ertettem.

Nem altalanositani szerettem volna de 2017is eleg szar iranyba fejlodott szoval elore felek 18-tol.

Varom a tovabbi valaszokat es az eddigi valaszoloknak kellemes bekes unnepeket kivanok! :)

2017. dec. 23. 20:44
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez sajna tényleg igaz, egyre több az ilyen lany, eleg elszomorító. En es a legjobb barátaim nem ilyenek vagyunk, de az osztalyunkban minket kiveve mind a 17(!) lányt csak a külső meg a “sulis hírnév” érdekli. Ez egyszerre elszomorító, ciki es gaz.
2017. dec. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!