Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledjek a lányhoz?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek a lányhoz? Hogy szólítsam meg? 16F

Figyelt kérdés

Táborban vagyok és megtetszett egy lány.

Csoportokba osztottak minket és vele vagyok egy csoportban. Bár néha azért nem merek odamenni, mert a többi lánnyal vannak, de nem tudom mit is kéne mondanom neki. Egyszer elhagyta a kulcsát, megtaláltam és visszavittem neki, és látszólag örült neki. Meg tegnap odajött este hozzám, megkérdezett engem a programról.


Arra gondoltam, ha egyedül lesz, akkor odamegyek hozzá, és megkérdezem, hogy Lenne kedved beszélgetni velem?

Vagy hogy kérdezzem meg finoman, hogybszeretnék közelebb kerülni hozzá? Szép hangja van és már megdicsértem őt ezért.


Köszönöm előre is a tanácsokat!



2018. aug. 1. 08:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Barátkoz, a barátokból lesznek a legjobb kapcoslatok. Megismered, lehet hogy egy idegbeteg /poén/ és nem jön be. Ha ő is megismer téged és bejösz neki, lefogod úgyis venni. 15/F
2019. júl. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!