Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti minek neveznétek ezt, amit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti minek neveznétek ezt, amit a srác iránt érzek?

Figyelt kérdés

5 éve megláttam egy srácot, akivel csak látásból ismerjük egymást. Nem beszélgettünk hosszasan, de egyszer odajött hozzám hogy ismerős vagyok neki, aztán mindig mosolygott mikor rám nézett. Nekem azóta mindennap eszembe jut, elképzelem különböző élethelyzetekben magamat vele, gyakran van hogy önkielégítéskor is rá gondolok (pedig nem az a tipikus macsó). Facebookon is minden képét lájkolom és úgymond kutakszom utána, például megnézem milyen posztokat lájkol, milyen eseményeken vesz részt vagy hogy kik lettek az új ismerősei.Viszont ráírni egyáltalán nincs merszem. Egyszer kreáltam dgy álprofilt és azon keresztül írtam rá.

17/L


2018. aug. 2. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Ne félj szerintem, nézd meg az érdeklődési körét és azzal kapcsolatos dologgal írj.. Mondjuk azt nem írtad-e hogy visszafogott-e a srác meg ilyen, ha igen akkor neked kell meglépni az első lépést. Mininél tovább fog húzódni annál jobban tetszeni fog neked. Nyugodtan írj rá, ha lesz valami dolog akkor pedig nyugodtan írj.
2018. aug. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Uhh, szegény,te nagyon gáz vagy.
2018. aug. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ember, te folyamatosan ezt sztorizol, qrvara gaz vagy, hogy nem hagyod abba!
2018. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!