Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hódítsam meg a számomra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg a számomra tökéletes lányt?

Figyelt kérdés

Szóval megtaláltam a leggyönyörűbb nőt akit valaha láttam, egyszerűen az ideálom és tökéletes minden tulajdonságával. Neten keresztül ismertem meg és még nem láttam csak pár faces képen, de megbolondított :D Közel is lakik egyszerűen minden tökéletes vele, kivéve, hogy szerintem ő nem így érez(legalábbis ennyire biztos nem amennyire én :D ami nem baj mert még szinte alig ismerjük egymást, nem is találkoztunk) De ritkán válaszol(annyira nem, és tudom mindenkinek van magán élete csak kicsit zavar amikor nekem nincs semmi tennivalóm és csak várok.. de mindegy legyen ez a legnagyobb probléma :D) Hanem nem is tudom..

Hogyan tudnám megkedveltetni magam vele? Sok a közös téma, cselekvés, érdeklődés. De valahogy nem érzem, hogy ő így érezne, vagyis nem tudom hogy érez. Ezt valahogy ki lehet deríteni? Mert szerintem ő sem tudja, hogy engem ennyire magával ragadott.

Kellenének tanácsok, hogy hogyan tudnám elérni, hogy úgy érezzen mint én vagy jobban megkedveljen. És, hogy valami kérdés vagy nem tudom amiből burkoltan ki lehet deríteni mennyire bír engem.

Számomra most ő nagyon fontos és ez nem olyan klasszikus tini szerelem, hogy "jaj majd elmúlik" meg "nincs is ilyen". A megkeseredett és negatív emberek kerüljék a komment szekciót köszönöm :)

18/F



2018. aug. 5. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hívd el találkozóra, illetve mondd el neki,hogy nagyon megkedvelted, szeretnéd jobban megismerni,mert egész nap ő jár a fejedben.


Egyébként valóban létezik ilyen,hogy neten találsz rá a hozzád illőre,és egyszerűen szükséged van rá,pedig még alig ismered. Én is így jöttem össsze a párommal.

:) 20/L

2018. aug. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Namost. A lányok TÖBBNYIRE szeretik kicsit kéretni magukat. Gondolom nem mondtam újat, de ez bizonyos esetekben tényleg így van. Ha nincs fulig beléd habarodva akkor egy picit kéreti magát, azt mutatja hogy annyira nem érdekled. De ez ettől még nem 1000% hogy így is van. Szóval hívd el valahová és dobd be magad! Ha elutasító lesz elsőre az sem jelent túl rosszat. Qez megint csak a játszma része, viszont ha a randin egy bunkó akkor bizony tovább kell állni :)
2018. aug. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm az értelmes és segítőkész kommenteket :) Tényleg sokat segítettetek,megfogadom ezeket :)
2018. aug. 6. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!