Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti is szoktatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is szoktatok kimenni a természetbe valahová túrázni hogy hátha akkor és ott találkoztok véletlen az igazival?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy csak úgy elmentek egyet kirándulni a közeli erdőbe vagy tóhoz és közben kitisztulnak a gondolataitok és arra vártok hátha a jövőbelitek is erre téved ugyan ebből az apropóból?

18/f



2018. aug. 5. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem
2018. aug. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
XDD mint a disney mesekben.. mindig itt talalkoznak a herceggel 😂😂 tobbet kene az erdoben lognol.. de egyebkent senki nem jar ilyen helyre pasizni, mert alt. Ott NINCSENEK emberek 😂😂😂
2018. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Leginkább erdőben keresem a jövendőbelimet, néha elhagyatott sikátorokban vagy kőbarlangokban.
2018. aug. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Én ezt már nem bírom. XDXDXDXD
2018. aug. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Néha vannak ilyen gondolataim, de elég valószerűtlennek tartom, hogy ez így alakuljon. Főleg azért, mert ha ki is mozdulok, azt csak a családommal teszem és így nem hiszem, hogy nagyon lenne lehetőségem ismerkedni. 17/L
2018. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Hát ezen a kérdésen és a válaszokon besírtam... :)))


Kérdező, szerintem a lányok inkább félnek, ha egy elhagyatott erdőben egy ismeretlen férfival találkoznak. Ha ott próbálod leszólítgatni őket, szerintem sokkot kapnak.

2018. aug. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én régebben jónéhányszor kimentem emiatt az erdőbe :) (naiv kislány, tudom) Mivel soha nem volt semmi, mindig odaképzeltem a végére, visszaúton felépítettem magamban egy nyálas romantikus történetet :D Mára felhagytam az ilyenekkel és nem is keresek.
2018. aug. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Képzeld mi lenne, ha arra megy egy lány és előbújsz a bokorból üdvözölni. XD


Viccet félretéve nem nagyon van rá esély, de közhellyel élve a remény hal meg utoljára.

Amúgy én folyópart mellett lakom és sokan szoktak mászkálni a gáton. A probléma itt csak az, hogy nem valószínű, hogy az igazit keresve setálgatnak ott.

De ne aggódj én is szoktam hasonlókról álmodozni, de megeshet, hogy valóra is válhat ;). Ha meg nem akkor majd nem a természetben, hanem majd máshol megismerkedhetsz az igazival valamikor biztosan.

2018. aug. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet nevetni, viszont ha valaki ebben reménykedik, az súlyos eset.
2018. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!