Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb együtt lenni egy teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb együtt lenni egy teljesen visszataszító lánnyal, mint egyedül, ha normális lánnyal semmi esélyem nincs kapcsolatot alakítani?

Figyelt kérdés
2018. jún. 20. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Akkor csak a lánnyal baszol ki...
2018. jún. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
kíméld meg azt a szerencsétlen lányt magadtól, jobb pasit érdemel
2018. jún. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Hát igen. Igazuk van az előzőeknek. Miért kinoznad meg szegény lányt neked se jó neki még rosszabb lenne. Ne légy bunkó paraszt!!!
2018. jún. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem arra vagyok kíváncsi, hogy neki jó lenne-e, hanem hogy nekem jobb lenne-e.
2018. jún. 20. 20:27
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Se neked, se a lánynak nem jó ez. Ne fojtass olyan kapcsolatot amiben nem szeretnél lenni. Ha visszataszítónak tartod őt akkor nincs értelme együtt lenni.
2018. jún. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor jobb örökre egyedül lenni? Mert nekem sincs jó külsőm, a számomra visszataszító lányokért is rengeteget kellene dolgoznom.
2018. jún. 20. 20:34
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a lány, akit teljesen visszataszítónak gondolsz, egyáltalán nem érdemel meg téged. Nem szabadnak senkiről se ilyet mondanod. Ha számodra visszataszító, miért akarsz vele összejönni? Azzal legyél együtt, akit elfogadsz olyannak, amilyen, és úgy szereted, ahogy van. Ne szórakozz senkinek az érzéseivel sem, azért, mert 'nincs más'. A "normális" lányért meg küzdj, ha ennyire rá van szükséged. De ne használ ki senkit;) 16L
2018. jún. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De a számomra szép lányoknál meg nekem nincs esélyem. És hiába küzdenés, max feljelentenek zaklatásért :)
2018. jún. 20. 22:38
 9/11 A kérdező kommentje:
*küzdenék
2018. jún. 20. 22:38
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jófej vagy jó a humorod adsz a higéniádra és normális vagy inkább jól kinéző ruhákat hordasz és ki tudod alakítani a saját stílusod amibe nem csak a ruhák tartoznak hanem az ahogy te vagy, akkor nem kell megelégedned az alsókategóriás lányokkal
2018. jún. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!