Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi esélyem lenne? Mivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem lenne? Mivel tudnék javítani?

Figyelt kérdés

Elég félénk, visszahúzódó vagyok de csak inkább idegen társaságban, barátaimmal fel tudok szabadulni de ha egyedül vagyok akkor inkább félénkebb és visszahúzódóbb vagyok. Tudni kell hogy az önbizalmam a béka segge alatt valahol (az évek során lett lerombolva a sportnak hála) nem merek megszólítani lányokat de ha mernék is valszeg a "szia"-nál leblokkolék és nem tudnám hogyan tovább. Önkritikám is van elég apám szerint igenis helyes gyerek vagyok meg egy másik nő ismerősöm mondta hogy kár hogy nem 16 17 éves, mondanak nekem sok mindnet de egyszerűen nem tudom elhinni. Talán túl sokat hallottam a rosszat? Hogy tudnám visszahozni az önbizalmam?

17/F (a helyes részt főképp a sok pattanásom miatt nem hiszem el)



2017. júl. 31. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs önbizalmad az a külsődön is meglátszik. Egy lánynak biztonságra van szüksége, és egy igazi férfira, aki tudja mit akar. Nincs is attól jobb. Erre vágynak az igazi lányok. Ajánlom, hogy próbáld ki azt, hogy minden nap mikor tükörbe nézel, elmondod, hogy mi az ami tetszik magadon. Ha nem hiszed el magadról, hogy jól nézel ki, más sem fogja. Sok sikert
2017. júl. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha mész ismerkedni vegyél magaddal bizalomnövelő szegélyvágó fűkaszát. Nálam mindig bejött!
2017. aug. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
i*
2017. aug. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Társaságban ismerkedj, onnantól hogy egy lányal beszélsz, és sikerül rávenned hogy őszintén és szívesen magáról beszéljen, már nem számít, hogy kívülről milyen benyomást keltesz. Ne legyél rámenős, ne akarj összejönni vele egyből, csak beszélgetni. A rámenős "na mizu" azoknál jön be, akiknek megvan hozzá az alkatuk, és a stílusuk, lehet hogy sok gyakorlással belejössz, de nekem nem jött be. Elcsépelt, de légy önmagad. Szerintem a külső csak addig számít, amíg nem nem ismered, onnantól azon múlik minden hogy belül milyen vagy( és szerintem ez fordított helyzetben is igaz ).

Remélem sikerült segítenem majd ha eszedbe jut, jelezz vissza valamit.

2017. aug. 1. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!