Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tud egy ronda fiú a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tud egy ronda fiú a külsején javítani, ha már csinált jó frizurát, vett jó ruhákat és ápolt is?

Figyelt kérdés
2018. júl. 30. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
magabiztosság, kisugárzás !! fontosak ezek is
2018. júl. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennél többet nem tehetsz szerintem a külsőddel jivéve hogy nem elég a jó ruha ha nem tudod stílusosan hordani szóval stílust kell "kialakitanod" ami te vagy és jó kisugárzást ad neked
2018. júl. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. Vok illetve az egyik lehfontosabb a magabiztosság és látszódjon rajtad hogy élvezed az életet és szarni telibe mások mit gondolnak rólad
2018. júl. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el edzeni. Az jót tesz.
2018. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy sajnos sehogy.. Ronda fiúként egy lánynak sem kellek a külsőm miatt, pedig divatosan öltözködöm, a hajamat is megcsináltattam, de mind hiába. Egy lánynak sem vagyok az esete... 22/F
2018. aug. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!