Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Először is: Tudom, tudom, hogy ez a kérdés leheséges hogy vitát indít, de nem érdekel. Régóta foglalkoztat ez a kérdés, és most már muszáj feltennem. A környezetemben egy csomó olyan srácot látok, akik tök kedvesek, viccesek, és nagyon szeretik a barátnőjükek. Teli vannak élettel, és ha kell tudnak komolyak is lenni. Tehát na, olyanok akiket én vagy sok más lány el tudna képzelni magának. És most jön a lényeg, hogy ennek ellenére kifognak egy olyan lányt, akiben nincs egy csepp életkedv se, vagy egy szerethető tulajdonság, mindenért hisztizik, esetenkénk az a tipikus insta-liba (bocsánat, de biztos tudjátok melyik ez a fajta, aki még a vízbe is 10 kiló sminkkel megy be), vagy legrosszabb esetben csak kihasználja a “szerelmét”. Az általam ismert esetekben a srác környezete tudja ezt, volt már hogy figyelmeztettünk erre valakit, de ő nem akarja észrevenni, hogy ez NEKI nem jó vagy nem lesz jó.


Szóval a kérdésem hogy miért? és hogy van-e olyan aki normáslis lányra vágyik? (Gondolom jönnek hogy igeeen, van egy csomó, és erre kérdezem, hogy akkor hol???-.-)

És ha lány is olvassa ezt a kérdést, te is tapasztál már ilyet, vagy ezt csak mi és a barátnőim észleljük?


És végül, félreértés ne essék: Nem nem az a bajom, hogy engem nem akar senki vagy ilyenek, csak nagyon idegesít ez a dolog. A másik, meg hogy nem akarok általánosítani, mert ez csak egy része a fiúknak.


Köszönöm előre is a válaszokat! :)

És kérlek ne harapjátok le a fejem, csak kíváncsi vagyok Ti mit gondoltok erről.


2018. aug. 9. 00:22
 1/5 anonim válasza:
Hat igen ez a tema baromira idegesito. Hidd el en se ertem. A valaszom az ra hogy az elet marcsak ilyen. Van ez forditott helyzetben is pl.: egy no fog ki egy OLYAN pasit........ ilyenkor nem is veszik eszre az emberek hogy a masik fel milyen. Egyszeruen elvakitja oket a szerelem es olyan ertekeket lattat a szemelyben amiket mas nem lat. Tudom az ilyen helyzet rendkivul zavaro, hogy most komolyan jobbat nem tudot valasztani?? Erted mert pont az ilyesfajta emberekbol fog ki barkit is. Persze ha a roszaszin kod ami jelenleg elvakitja az adott szemelyt eltunik majd magatol is rajon hogy hibazott. Mert addig hiaba mondasz neki barmit is egyszeruen meg a tudataig se jut el. Csakhogy mikor rajon hogy valoban tevedet csak az o problemaja lesz. Bar meg lehet hogy az a jobbik eset ha az emer vegulis rajon hogy nem ot kellett volna valsztani, mert ha a no van oly szemet hogy egy idoutan kidobja akkor a fiu meg nem tud tullepni a ,,szerelmi traumajan". Összegezve annyi hogy van ez igy. Sokszor sokhelyen. Es a legnagyobb baj hogy nem tehetsz ellene semmit.
2018. aug. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ehhez a témához nekem is lenne egy kérdésem, utána írok is valami hasznosat.. :D Szombaton Balaton partra letekertem haverral, az első ami szembetűnt és haverom is megjegyezte, hogy sok 10/10-es csajnak (persze, csak külsőségekből 10/10) igénytelen, vézna kis páwa barátja van, aki pedig foglalkozik a testével és tényleg hasonlít az erősebbik nemhez, az pedig egyedülálló. Hogy van ez? Persze én elhiszem, hogy a személyiség nagyon mérvadó, csak nah, érted mire akarok kilyukadni. :D


Válaszolva a kérdésedre (szubjektív véleményem és tapasztalatom, nem muszáj egyetérteni :D): általában ezek a lányok szeretnek feltűnőek lenni, feltűnősködni veletek szemben. Úgy értem, hogy ők sokkal nagyobb hangot adnak adnak annak, hogy "itt vagyok!" ahogyan tapasztaltam. Az a 10kg smink pedig pont arra kell, hogy az elején ne vegye észre srácunk azt a "0 életkedv" személyiséget és összejöjjön tsori leánnyal. Én ahogy láttam a háttérből ezek a kapcsolatok nem túl hosszúak egyébként, szerintem nincs min felháborodni. Hosszú idő után úgyis kijön a lány igazi arca, akkor majd eldönti srácunk, hogy akar-e vele hosszabb ideig kapcsolatot. A ti személyiségetek pedig egy kicsit visszafogottnak tűnik számomra, persze emberre válogatja, én most csak általánosságban próbálok beszélni, szóval ez a gyakorlatban lehet, hogy tökre nem így van sok esetben, mindegy is. A visszafogottság alatt azt értem, hogy hiába van szép külsőtök, sokszor az ember észre sem vesz titeket. Ezt nem tudnám megmagyarázni miért van így, talán a személyiségetek miatt. Persze nincs ezzel baj ha így is van, csak ha valaki tetszik nektek és "magatok mellé akarjátok", akkor számára legyetek egy kicsit feltűnőek. Erre pedig nem a **csa nadrág a megoldás persze, az viszont már egy tökéletes lépés, ha valahogy megpróbáltok az ő általa is kedvelt társaságba bekerülni ezáltal is beszélgetni vele. :D

2018. aug. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. Igen, ezen már én is gondolkodtam. Mármint ezek azok a lányok, akik ha akarnak valamit, akkor tűzön-vízen (és sajnos embereken) keresztül kiharcolják maguknak. Amivel nem lenne baj, ha utána normálisan bánnának kiszemeltjükkel. Egyébként nem 2 hetes kapcsolatokról beszélek, hanem egy-másfél talán 2 éves!!

És válaszolva a Te kérdésedre: hidd el, nem maradsz le semmiről. Ahogy az Insta-lányoknak, úgy a páváknak is van egy személyiségük. Ha még jól is néz ki (az én szememben ritkán) akkor is előbb utóbb kibukik, hogy mennyire... nem férfias ahogy te mondtad. Vagy ha a csaj is olyan akkor zsák a foltját. (Amit ha 10/10-esről van szó, könnyű elképzelnem.)

Én mellesleg nem aggódok annyira, hiszek abban hogy előbb vagy utóbb mindenki rátalál a szerelmére, csak furcsa számomra hogy sok ember (akkor már lányok is) miért pocsékolnak ennyi időt egy olyanra, akk egyáltalán nem tesz a kapcsolatért semmit.

2018. aug. 9. 09:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Eléggé irigységed érzek az írásodon. Hogy más nők akiknek van barátjuk olyan semmilyenek és belsőleg nullák tipikus tucat csajok. Bezzeg te aki nagyon egyedi,jó és különleges vagy nincs senkid.. És ezek a pasik miért nem veled vannak mikor kész főnyeremény vagy.

Ez nagyon nem így működik aranyom.. Azért van nekik barátjuk mert neki tetszik és elfogadja kívülről belülről. És nincs olyan hogy nincs benne semmi szerethető :DD Hogyne lenne, csak a féltékenység elvakít és csak a rosszat látod mindenkiben, vannak rengeteg lányok akik aktívak instagramon, hogy iszonyú jó fejek SŐT! legtöbb ilyen.

Vonatkoztass el más emberektől és magadra koncentrálj, ezért nincs senkid mert te csak másokat nézel miközben az élet elmegy melletted. Le kell sz*arni ha nem érdekel(főleg ha idegesít minek foglalkozol vele? :DD)

Meglepő lesz, de mindenhol ilyen pasik vannak. Csak nem adsz nekik lehetőséget, nem ismered meg és nem veszed benne észre. Tökéletes pasi meg nincs, arra várhatsz egy ideig :D

2018. aug. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Huhúú de tudtam hogy valaki meg fogja mondani hogy irogy vagyok így meg úgy!! Gondoltam rá, hogy ezt is megírom, de azt hittem elég lesz az utolsó bekezdés.


Tisztázzuk. Nem nem vagyok irigy senkire, és soha nem is voltam. Nekem nincs bajom azzal, ha valakinek barátja van, mert ezt egy szóval se mondtam. Rengeteg olyan pár van, akiket ismerek, és nagyon jól megvannak, és MINDKÉT FÉL tesz a kapcsolatba, megvan az egyensúly, vagy nem is tudom minek nevezzem. Én örülök annak hogy más ilyen jól elvan és bolgog és stb., és mint már mondtam, biztosan én is találok valakit. Az érintett személyek, bár nagyon kedvesek meg minden amit már korábban leírtam, nem, nem jönnek be, mert nem az én eseteim, vagy rokon, vagy más amiért össze se jöhetnénk amúgy. A kérdésemben is leírtam, hogy kíváncsiságból írtam ki ezt. És nem csak én látom így a dolgokat, hiszen amikor egy srác közvetlen barátaival beszélgetsz erről, hogy ők most miért is vannak együtt, akkor az már szerintem egy kicsit gáz. Mert igen, jogosan lehetne azt mondani, amit te is, mert ilyen az ember, hogy mindig siránkozik meg az kell ami a másé, és ezért nem látok benne jót. Oké, ez is túlzás, hogy nincs benne jó, mert mindenkiben van, csak már nem is tudom hogy fejezzem ki magam.

Az insta lány kifejezést nem arra értem, hogy van instagramjuk, meg ilyenek, hanem arra, aki tele rakja magát sminkkel, nyavalyog hogy szétment egy picit a haja, vagy a frissen manikűrözött 2cm-es körméről lejött egy kis festék. Van instagramom egy jó dolog, csak sok rajta az ilyen is, és ezért neveztük el páran így.

Az meg hogy mindenkiben a rosszat látom, egyáltalán nem igaz. Igyekszem mindenkiben meglátni azt ami jó, sőt még azt is meglátni ami lehet hogy ott sincs. Utálok bunkó lenni, aki mindig mindenkibe beleköt, mert tudom, hogy az nekem is rosszul esik, hiszen nekem is vannak rossz tulajdonságaim, nincs tökéletes. És ha már a tökéletességnél járunk, szerinted én azt keresem?? Nem kell nekem tökéletes, olyan nincs. És nem is tudom miből szűrted ezt le.


Lényeg a lényeg: nem, nem vagyok irigy. A kérdésem kíváncsiság, mert sajnálok jópár fiút, hiszen találhatnának egy olyan lányt, aki jobban megérdemli. (Mielőtt elkezdenél írni, nem nem magamra értem. )

A vitát itt lezárnám. Ne haragudj, de a kérdést nem ezért írtam ki. Végiggondoltam a kritikádat, amiben lehetett volna igazság, de esetemben nem volt.

És mégegy valami, ami az elmegy melletted az élet részre vonatkozik. Most töltöttem be a 17-et. Nem vagyok még lemaradva. És nem másokat nézek csak, de ha közvetlen környezetedben van, nem tudsz mellette gondolkodás nélkül elmenni.

2018. aug. 9. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!