Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném hazahozni a barátoma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném hazahozni a barátomat, viszont nem tudom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehát ő már mondta párszor hogy simán jönne velem, meg a szülei is kérdezték hogy nem-e volt még itt.. Gazdag családból származik,mi meg szegények vagyunk. Kinti wc van, a csap is csak kint van szóval télen is a nagyhidegben ki kell menni kezet mosni(persze ugyanez igaz a wc-re is), nincs mosógép, kézzel mosunk,se porszívó, se hajszárító vagy ilyesmik. Konyha sincs csak valami pici kamra szerű hely ahol alig lehet mozogni,fürdőszobáról meg álmodni se merek,lavórban fürdünk.. Annyira szomorú vagyok emiatt. Az anyagiak miatt párkapcsolatot se szerettem volna,mert mi van ha majd el kell hozni.. És most tanácstalan vagyok,hogy oldjam meg?

2018. aug. 12. 19:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az egyik osztálytársam egyszer cikizett 9ben mert meglátta hogy kocka TV-nk van,nem plazma.. 😕
2018. aug. 12. 19:44
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg a személyiségedért szeret akkor szerintem semmi akadály.:)
2018. aug. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

a srác ezeket tudja??

ha igen nincs gond

én is voltam "szegényebb helyen" de nem néztem le a csajt

sőt, voltam olyan lánynál is akiknek csak egy "lepukkant" lakótelepi lakásra telt a "gettóban" őt úgy tartom számon mint életem szerelmét :) lehet nem volt hatalmas lakásuk, nem sokkal nagyobb volt az egész mint a szobám még is tetszett a hely, szépen berendezték :) de nem is az volt a lényeg, hogy milyen a ház vagy az anyagiak, hanem hogy jól megvoltunk a csajjal, szerettük egymást :) és én tényleg eltudtam volna képzelni az életem, de sajnos vége lett, amit mai napig bánok

2018. aug. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret, akkor nincs semmi akadálya. Nyilván nem fog neki tetszeni, amit lát, de meg fogja érteni, hogy tőled csak kis részben függenek a körülmények. Sokáig húzni a látogatást meg nincs értelme, mert előbb-utóbb úgy is sor kerül rá. Annyit még hagy tanácsoljak, hogy mielőtt elmegy hozzád, mondd el neki, hogy szegényes körülmények között éltek, ne érje túl nagy meglepetés.
2018. aug. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Emberek ***** válasza:
Ha hazaviszed, és utána is jól megvagytok, akkor nincs gond. Ha ezért elhagy, vagy nem beszél veled, akkor úgy kell neki. Barátnőmék sincsenek nagyon brutál jó anyagi helyzetben, hitellel a nyakukon. És mégis vele vagyok. Lehetne találni tőle szebbet, okosabbat, de összességében emberileg jobbat én nem tudok elképzelni :)
2018. aug. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Második válaszoló; nem tudja
2018. aug. 12. 19:58
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, ha nem tudja akkor baj van. Nem a helyzet miatt, hanem hogy nem voltál vele őszinte, nem működik 100%osan a kommunikáció. Mit mondtál eddig neki miért nem jöhet?... Mindegy is. A lényeg, hogy mondd el neki most azonnal az igazat, és hogy ezt eddig nem merted (?) neki elmondani, stb. Jó esetben ezt őt nem fogja zavarni, és nem lesz gondotok. Ha meg igen, előbb-utóbb úgy is kiderült volna.
2018. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudod van az a mondás, hiába adatik meg az embernek minden ha sz*r ember, ezt jegyezd meg. Ne aggódj legyél büszke arra ahonnan, és mutass példát másoknak hogy igen is sikerül, és innen is ki lehet jutni. Ezek a lányok az igaziak akik nem egész nap az Instagramot és a Facebookot nyomják 24-ben, és elismerik honnan és kivel nőttek fel. #Tisztelet-Neked <3
2018. aug. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: Senki sem tudja, annyira szégyellem.

Utolsó:köszi😕

2018. aug. 12. 20:31
 10/12 anonim ***** válasza:

ha ószintén szeret akkor ezek a dolgok enm fogják érdekelni

de ezt azért megkellene vele beszélned

2018. aug. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!