Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek hazahozni a barátomat,...

Félek hazahozni a barátomat, hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

A házunk félig még nincs kész, és elég sok minden hiányzik, ráadásul külön szobám sincs, hanem a testvéremmel alszom egy szobában. Ha idejönne aludni, akkor el se férnénk az ágyon, mert csak egy személyes, és számítógépezni sem tudnánk, mert a számítógép nem a szobában van.

Annyira rettegek ettől..........:S:S:S:S

Ő az első barátom, 20 éves vagyok :$


2011. márc. 21. 09:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyszemélyes ágyon a barátod +te simán elfértek,a hugodat meg csak el tudod paterolni anyudék szobájába 1 matracra.Ne stresszelj ezen,előre készítsd fel a barátodat,hogy még munkálatok folynak a házon...
2011. márc. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Minek kell számítógép, amikor ott van a szerelmed?


Ha nálatok nincs hely, akkor menjetek a fiúhoz.

2011. márc. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

Hát akkor ne vidd haza, ilyen egyszerű. Mondjuk nem tudom a számítógép miért olyan problémás, minek akarnátok gépezni, ha kettesben vagytok?

Ilyen helyzetben én sem hurcolnám haza, menj te hozzá és probléma megoldva. :)

2011. márc. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne vidd haza. Senki nem kötelez erre.

Nekem jópár barátom egyáltalán nem volt nálunk, aki igen, az is csak egy év után. Nem tragédia.

2011. márc. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De azért mégis el kéne őt hoznom, nem? :S Bemutatni szüleimnek.
2011. márc. 21. 09:25
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Mióta összeköltöztünk és franciaágy van,azóta visszasirom az 1személyes ágyat...azon még muszáj volt összebujva aludni...élvezd ki...


tesód ha megértő,átcuccol aznap éjjelre szüleid szobájába (cserébe elmosogatsz helyette)


szgép minke? egymással foglalkozzatok...


az hogy nincs kész...és? készül szép lassan...

2011. márc. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vidd haza bemutatni,mondjuk egy vasárnapi ebéd keretén belül,aztán átmentek a barátodhoz aludni...első voltam
2011. márc. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

Szia!


Komoly a kapcsolat?:)

Mert akkor bizony;).

2011. márc. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

mióta vagytok együtt?

te voltál már náluk?

2011. márc. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát hívd el nyugodtan egy bemutatkozó látogatásra. Miért kellene ott is aludnia?
2011. márc. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!