Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akivel kb egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel kb egy hete beszélgetünk, és nagyon de nagyon jól egyeztünk, egy húron pendultunk, ám de jött egy váratlan fordulat, vajon ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Én 20 ő 17 éves, én vagyok a fiú ő lány.


Az egész úgy kezdődött, hogy rá írtam születésnapján, felkoszontottem őt. Mivel egy községben élünk, így már látásból ismerjük egymást. Ez a beszélgetés nem fejeződött be ott, hogy én boldog születésnapot kívántam neki, és ő megkoszonte, hanem azóta minden nap beszéltünk, kivéve ma.


Annyira jól kijottunk a lánnyal, hogy ő is (írta nekem) és én is kacagtunk a telefon előtt, annyira egy a humor érzékunk, meg minden dolgot meg tudunk beszélni, szóval ideális volt az egész.

Pl ő ment egy fesztiválra amire én nem tudtam el menni, ott is még meg nyugtatott(pedig egyáltalán nem is kérdeztem ilyesmiket), hogy ő nem ivott semmit, és nem is pasizott be, sőt egy csomót el utasított. Persze ennek én nagyon örültem.


Na de most jön a csattanó. A váratlan fordulat akkor történt, amikor én még próbáltam el kérni a telefonját. Erre ő meg kérdezte hogy miért kéne nekem? Én mondtam hogyha esetleg nem leszek messzengeren tudjunk kommunikálni. Erre ő annyival elintezte a dolgot, hogy nincs SMSes elofizetese, szóval csak extra költséggel tudna smszni, és hogy szerinte semmi értelme. Mondta azt is hogy nem azért mert haragszik (bár szerintem nem lenne miért, max ha tolakodó lenne ez a dolog, de szerintem nem). És itt tört meg a beszélgetésünk.

Én gondoltam arra hogy az első lépés az lenne felé a messzenger beszélgetés után hogy el kérem a számát, azután hívom el randizni, de úgy érzem, hogy ezek után már le tisztult a kép, vagyis nincs esélyem nála :-??

Tudni kell, hogy ő nem egy pasifalo lány, és nem tudom hogy volt e már barátja :-?? De az biztos hogy nem adja könnyen magát.

Én kíváncsi vagyok hogy ti mit csinalnatok az én helyzetembe. Köszönöm szépen előre is a válaszokat!



2018. aug. 14. 16:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Telefon számát *, s nem a telefonját. Elnézést!
2018. aug. 14. 16:26
 2/8 anonim ***** válasza:
A dolog igazából adott :D elmagyarázta az indokot, ez teljesen normálisnak tűnik. manapság már nem nagyon szokott senki SMSezni, mindenki messengert vagy mást használ. Gondolom azért nem írt, mert egy picit elbizonytalanodott, megijedt. Szerintem írj rá te, és hívd el randizni :) utána már biztos elfelejti ezt az egészet
2018. aug. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én sajnos tartok attól hogy vissza utasít. Viszont már mondta egy barátja is, hogy nem veszett ügy... remélem, hogy igazatok van, szerintem holnap megpróbálom, vagy nem tudom... bár csak ne lennék ennyire bizonytalan vele kapcsolatban. A sajnos ez a bizonytalanság az előző kapcsolatomból jön elő, ami ezelőtt 3 éve volt. A másik dolog, hogy túl ''rendes'' vagyok és nem vagyok egy szélhámos, és csakis hosszú távú kapcsolatra vagyok hajlamos.
2018. aug. 14. 17:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia hívd el randizni:) NE légy bizonytalan ha már mások is mondták h van nála esélyed akkor tuti h a csaj mondta nekik azaz szerintem nyert ügyed van :D !! :D Hajrá :D és ha nem lenne nála esélyed akkor nem írta volna azt h lerázott minden pasit!! :D és akkor nem is beszélgetne veled ennyi idő után is (nem tudom mikor volt a szülinapja szóval azt se tudom h mióta beszéltek de az lényegtelen :D)!!És amúgy lányok esetén is sokszor az van h annak mondjuk el azt ami történt velünk pl ő h nem ivott na ezeket azoknak mondjuk el akik vagy tetszenek vagy nagyon NAGY érzelmeket érzünk irántuk!!:D úgyszínt azt is h lekoptattunk egy rakat pasit!! ez lehet akár egy jel is feléd h "gyere itt vagyok csak rád várok"!!Csak a legtöbb fiú a jeleket észre sem veszi ami nem baj csak a lányoknak idegesítő egy nagyon picit h nem veszitek a lapot!! (nem általánosítok) DE szerintem tuti h bejössz neki hajrá és vesd bele magad a mély vízbe!!Szurkolok és feltétlenül hívd el!!Ja és írd meg mi lett:DD
2018. aug. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Előzőnek is nagyon szépen köszönöm a batorító szavakat.

Most pedig Óriási UPDATE!

Ő írt rám, hogy elnézést kérjen.

2018. aug. 14. 22:28
 6/8 anonim ***** válasza:

utolsó kommentelő vagyok!:) akkor hajrá és hívd el!!

sok sikert!!:D

2018. aug. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kösziiiii kedves utolsó. Nagyon meglepődtem, és nagyon örültem hogy irt, bár nehéz dolog lesz jól kijönni ebből, mivel elég nehezen áll össze fiúkkal, de minden tőlem telhetőt megteszek !
2018. aug. 15. 00:03
 8/8 anonim ***** válasza:

No offense, de ha nem hivod el, ugyan ott vagy mintha visszautasitana, azzal a kulonbseggel hogy hitegetheted magadat, hogy egyszer majd valamikor osszejon.


Hivd el! Nincs vesztenivalód a leirtak alapjan.

2018. aug. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!