Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptassam le?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki az évfolyam társam volt és nyolc év alatt alig ha szóltunk egymáshoz pár szót és az utolsó időben elkezdett velem beszélgetni és én is tök jól elbeszélgettem vele mert ha eddig nem akart semmit akkor miért pont most akarna és aztán rájöttem a cselekedeteiből hogy bejövök neki de utána ennek a fiúnak az egyik barátja aki az én legjobb fiú barátom mondta is hogy szerelmes belém ez a fiú. Azóta minden áron találkozni akar velem meg egyfolytában írogat és már elegem van belőle nagyon. Egyszer találkoztam vele de alig beszéltünk meg nem is szimpatikus. Azóta pedig olyan programokat szervez kettőnknek hogy én még csak nem is tudok róla de persze mindig lemondom mert nem szeretném ha félreértené ezt is. Majdnem minden nap rám ír hogy mikor érek rá és hogy hol vagyok. Miért kell úgy értelmeznie egy értelmes fiúnak ha egy lány szóba áll vele akkor már egyből 'házasság'? De már nagyon nagyon idegesít. Pedig mindig úgy írok neki vissza egyszavas válaszokat hogy még a hülyének is leesne hogy ez a lány aztán nem akar tőlem semmit. Mit tegyek hogy finoman de mégis lényegretörően közöljem vele hogy én csak egy ismerőse szeretnék maradni?

2018. aug. 15. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ne játszmázz? Pasik vagyunk, roppant egyszerűen műkődünk, az ilyen "jelek"ből nem értünk semmit, nem vagyunk mi indiánok.. mondd meg neki kerek perec, hogy nem akarsz tőle semmit, max barátságot. Mi olyan nehéz ebben?
2018. aug. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszeruen mondd meg neki, hogy most nem szeretnel kapcsolatot, es nem erdemes nyomulnia. Ne bantsd meg meg semmi, csak ezt mondd meg igy nyiltan
2018. aug. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat:D
2018. aug. 15. 12:43
 4/5 anonim ***** válasza:

“Szia, nem ma nem jo, holnap sem erek ra es utana se fogok”


Vagy valami hasonlo...

2018. aug. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. aug. 16. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!