Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan mondjatok, hogy tinderen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan mondjatok, hogy tinderen meg ilyen netes ismerkedos oldalakon csak duci lanyok vannak pedig en nem nagyon talaltam. Akkor hogy van ez?

Figyelt kérdés
En pont ,hogy egy kedves, aranyos, husi duci lányt keresnék.
2018. aug. 16. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Én csak azokkal matchelek... Az nem zavarna, ha egy kicsit csúnya a lány, de a túlsúly taszít és nem azért fogytam le keservesen 40kg-t hogy aztán egy kövér lánnyal legyek.
2018. aug. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Hehe emberi értékek xd

" Nem azért fogytam le 40 kilót hogy egy kövér lánnyal legyek " 😂😂😂

Nézhetsz ki akárhogy , ha szellemileg vagy nulla 😂😂😂😂😂

2018. aug. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért lennék szellemileg nulla, mert nem akarok kövér lánnyal randizni? Ebben hol a logika, amikor minden embernek ugyanolyan felszínes elvárásai vannak a másikkal szemben?

Én legalább őszinte vagyok.

2018. aug. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
rutinos társkeresőként írom, hogy aki csak arcképet tesz fel magáról és az arca nem csont és bőr az mind dagadt. nem hiába nem tesznek fel egészalakos képet
2018. aug. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!