Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha ezt csinálom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha ezt csinálom?

Figyelt kérdés
Nem vagyok együtt a sráccal mégis ,ölelkezünk,smárolunk stb...Nem tudom,hogy ő miért nem akar össejönni velem,ám nekem megvan az indokom.Olyan srác aki minden csajt megbámul,mindnekinek irogat és tudom,hogy egy kapcsolatban nem lenne hűséges,hanem megcsalna.Már elég régóta ismerjük egymást és tetszem is neki,nekem is ő de tudom ,hogy nem működne.Elég fura srác.Néha úgy érzem kölcsönösen kihasználjuk egymást...és ez nem jó.Mégis jól esik vele lenni.Nagyobb mint én és elég menő is...Tudom,hogy a legtöbb ember ebből az egészből azt szüri le ,hogy k!rva vagyok de nem ez a helyzet,eddig egyáltalán nem volt barátom.Nem nyilvánosan csináljuk,és igazából titokba tartjuk nem reklámozzuk.

2018. aug. 16. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Egészségetekre!


2 kérdésem:


1.Ha neked ez jó, akkor miért lenne baj?(idegeneket tuti nem érdekel, vagyis engem sem, úgyse ismerlek)


2. Ha nyilvánosan csináljátok, akkor hogy marad titok?

2018. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lol félreolvastam, bocs
2018. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!