Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy annyian...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy annyian megnéznek mégsincs senkim?

Figyelt kérdés

Mások mondják nekem, hogy nagyon sok fiú megbámul engem. Néha én is észreveszem, de senki se lép, pedig nagyon örülnék neki. Elég kevés az önbizalmam, de ezt nem szoktam kimutatni, mert alapból egy mindenkivel kedves, beszédes, vidám ember vagyok. Bulizni néha szoktam járni, de nem egy tipikus ismerkedős helyszínre, valahogy sose fogok ki olyan helyszínt és időpontot, hogy sokan legyenek. Nagyon szeretnék már valakit, de nem tudok róla, hogy valakinek bejönnék. De beszéltem pl az egyik barátnőmmel, megkérdezi...észrevetted már, hogy mennyien megbámulnak? Annyira ronda meg nem vagyok, hogy a rondaságom miatt bámuljanak meg, semmi érdekes sincs bennem. Nem tudom. A bámulás az csak annak a jele, hogy bejövök nekik, nem? Akkor miért nincs barátom? És nem, nem utasítottam el senkit, mert nem is volt kit.

17/L


2018. aug. 16. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem mernek lepni... de igy nagyon nehez barmit is valaszolni, hogy nem tudjuk hogy nezel ki. :)
2018. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor lépj te.
2018. aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha küldessz képet, én megmondom. Lehet, hogy tényleg olyan jól nézel ki, hogy félnek lépni.
2018. aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi férfiak szeretünk nőket bámulni, de ez még nem sokat jelent. Én is megbámultam már rengeteg nőt, akitől nem akartam semmit.


Ha küldesz képet, akkor tudnék erről többet mondani.


Amúgy meg még fiatal vagy, biztos lesz majd valaki...


Manapság meg már nem kell várnod, te is kezdeményezhetsz.

2018. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán el tudom azt képzelni, hogy annyira jól nézel ki, hogy nem mernek lépni. Privátban küldhetsz képet
2018. aug. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!