Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam kellemetlenü...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam kellemetlenül, ha a fiúk megnéznek? Mit tehetnék, hogy ne érezzem így?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ennek inkább orulnom kene, de en valahogy kellemetlenül érzem magam ilyen helyzetben, es valahogy szegyenerzetem van. Legszívesebben elasnam magam. Nem ertem magam, miert érzem ezt, hiszen belegondolva tok jo, ha sok srac “érdekesnek” talál.

Szerintetek miert érzem magam mindig kellemetlenül, ha megnéz egy srac? Tehetek valamit annak érdekében, hogy ne érezzem magam igy?

Köszi a valaszokat!


2018. júl. 18. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Légy rá büszke :D

Ha tetszik valaki akkor szemezz :D

Elhiszem, hogy néha kellemetlen lehet, hogy néznek, de érezd ettől megtisztelve magad. Persze ha bámulnak, és zavar, akkor szólj annak, aki bámul :D

2018. júl. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Lehet hogy nem az eseteid?

Férfiként én szerettem ha például kamasz koromban néztek a lányok. Vagy ha valamelyik iskola végi összejövetelen játékból elkezdtek megerőszakolni, még büszkeséget is éreztem. De nekem egyáltalán nem tetsző lányok esetén valószínű zavart volna.

2018. júl. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat


#1 tényleg jól esik, hogy valoszinuleg szépnek találnak, mikor megnéznek, de nem tudok erre büszke lenni valahogy :S Random emberekkel az utcán nem igazan akarok szemezni.. (De van baratom amúgy is :D) Megtisztelő, de akkor is valahogy kellemetlen.


#2 szerintem nincs koze ennek ahhoz, hogy az esetem lenne-e, aki megnez vagy nem. Helyes fiuk is szoktak nezni, de az ugyanolyan kellemetlen, mintha egy olyan srac nezne, aki nem az esetem.


Amugy nem oltozkodom kihivoan, es nem is furcsa az oltozkodesem.

2018. júl. 18. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Úristen azt hittem, csak én vagyok ilyen🙄 csak annyiban különbözünk, hogy nekem nincs barátom, és hiába szeretnék párkapcsolatot, egyszerűen kellemetlenül érzem magam, hogyha megnéznek a fiúk, és szemezni sem tudok... Én ezt annak tulajdonítom, hogy visszahúzódó vagyok, ezáltal nehezen tudok kapcsolatokat teremteni :D De már én is nagyon szeretnék megszabadulni ettől az érzéstől

16/l

2018. júl. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem,nem kéne annak örülnöd,ha egy rakás random ember megnéz. Az életben semmivel nem lennél tőle előrébb
2018. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!