Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nekem a lány, vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem a lány, vagy nem?

Figyelt kérdés

Egyik pillanatban úgy érzem, hogy tetszik nagyon (mai nyelven szólva 10/9), egyszer pedig úgy érzem, hogy nem az én ízlésem és egyáltalán nem is vonz.


Jó barátok vagyunk, jól elvagyunk. Nem volt még csók köztünk meg semmi több. Pont ezért nem is akarom kezdeményezni, mert bizonytalan vagyok. Megbántani pedig nem szeretném azzal, ha véletlenül nem pozitív irányban alakul bennem a dolog később.


Sok időt töltünk együtt, tehát az sem lehet megoldás, hogy töltsek el vele több időt, hogy hátha kialakul, de stagnál bennem a fent leírt dolog régóta.



2018. júl. 30. 21:07
 1/1 anonim válasza:

Nem.

Ha ezt meg kerdezed.


Igen, ha nem tetted volna fel a kerdest, mert akkor nem is kerdes, hanem biztos teny.

2018. júl. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!