Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szinglik! Titeket zavar hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik! Titeket zavar hogy azok vagytok?

Figyelt kérdés
Ha zavar mi zavar benne? Kort és nemet írjatok.
2018. aug. 20. 20:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
41%

Engem nem zavar.

Goth fiú vagyok.

24/F.

2018. aug. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Az zavar, pontosabban rossz érzés, hogy nincs kit szeretnem, nincs kivel törődnöm.

Ezeken kívül megvagyok:D

22F

2018. aug. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Több féle szingli van.

Ha épp nincs senki, aki tetszik vagy akibe szerelmes vagy akkor nyilván nem zavar

Ha viszont van egy személy akivel lennél de nem lehet (viszonzatlan, vagy csak nyuszi vagy) akkor nyilván zavaró

2018. aug. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
54%
Nem zavar . Főleg mert az összes ember egy HULLADÉK TÖMEG ennyi.
2018. aug. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Hát, ja.


Több vagyok)

2018. aug. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Azzal vitatkoznék hogy minden ember egy hulladék. Nyilván sokan vannak de valamiért erre a pontra jutottak, valaminek ki kellett váltania hogy ennyi sok rossz ember legyen.


A többieknek is köszi a választ. Engem amúgy kifejezetten zavarna ha szingli lennék. Nem lenne kivel foglalkoznom, kit szeretnem és én nekem ez nagyon hiányozna.


Még jöhetnek a válaszok:)

2018. aug. 20. 20:52
 7/22 A kérdező kommentje:
Most vettem észre hogy ugyan azt írtam mint valamelyikotok.
2018. aug. 20. 20:59
 8/22 anonim ***** válasza:

engem kicsit zavar

jó lenne végre egy barátnő, jó dolog egy darabig az egyedül lét, de kezd kicsit zavarni

én ugye bújós vagyok, meg szeretem azt az érzést mikor szerelmes vagyok és tudom, hogy van valaki akire számíthatok, csak nehéz normális (nem ribi) barátnőt találni tartós kapcsolatra

21/f

2018. aug. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Es akkor miért vagy egyedül?
2018. aug. 20. 21:08
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

8as vagyok, én azért mert nem találok olyan lányt aki nem ribizli

nem tudom, hogy tényleg a lányok összetétele ilyen vagy egyszerűen csak felénk ilyen sok

lányok felé anyi az elvárásom, hogy minimum egy átlagos külső (ami számomra átlagos, én még sok mások által csúnyának tartott lányra is rá mondom, hogy átlagos), kedves, okos és értsük meg egymást, legyen meg az összhang

2018. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!