Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis miért szeretne belém bárki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért szeretne belém bárki?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé ronda vagyok, amivel nem tudok mit kezdeni. És még sajnos a szociális dolgokban is béna vagyok: például elég nehezen megy az ismerkedés/barátkozás. De azokkal az emberekkel jól elvagyok, akiket már megismertem. Egyébként van elég sok lány barátom, akikkel általában nem is én kezdeményeztem a barátkozást, de ők sem akarnak tőlem többet barátságnál.


A belső tulajdonságaimmal nincs semmi gond szerintem, de nem tudom elképzelni, hogy miért szeretne bárki is belém, amikor visszataszító a külsőm.


19F


2018. aug. 21. 18:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

p r ó b á l t a m,

de elutasítottak...

2018. aug. 21. 18:57
 12/16 anonim ***** válasza:
nem könnyű az életnek ez a része senkinek.. majd elér a szerelem, és elborít. Az ugyanis nagyobb nálunk.
2018. aug. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Akkor csúnya vagy, sírj és sosem lesz barátnőd. Komolyan, ha ettől érzed magad jobban :D
2018. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Sokat nem tudsz a csúnyaságod ellen tenni, én mikor kövérebb voltam például nem nagyon ment a csajozás, önbizalomhiányos is voltam. De egy egész szép testet hoztam össze és most meg túlságosan is könnyen megy :D Mondjuk nekem szerencsém van mert helyes vagyok, de ezzel csak azt akartam mondani, hogyha azt akarod csajod legyen tegyél érte, én esetemben ez fogyás volt és edzés, a tiédben a szocializálódás és a bókolás, randizás, önbizalomhiány leküzdése lenne. Biztos lesz aki elutasít majd, de nem csak egy nő létezik :)
2018. aug. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Nem a külső teszi az embert.

Én is bűn ronda vagyok, mégis rám talált a szerelem.

Vannak olyan lányok akiknek a külső nem számít.

Ha normális vagy a lányokkal ,akkor nincs gond.

Biztos lesz olyan aki ezt észreveszi és viszonozza.

Türelem. Sokkal jobb az ha vársz és jön egy normális lány, mintha összejönnél minél hamarabb egy normálatlan lánnyal.

2018. aug. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A legmegbízhatóbb lány barátoddal beszélgess és mondd meg neki, hogy segítsen összejönni az egyik barátnőjével ;)

De hogy választ is adjak a kérdésedre: először saját magaddal kellene tisztában lenni. Miért is szeretne beléd bárki, ha saját magadat sem szereted?

Gondolkozz el ezen egy kicsit.

Ami pedig az önbizalmat illeti: közhely, de ahogy szokták mondani: "fake it 'til you make it!"

2018. szept. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!