Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti honnan tudtátok, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti honnan tudtátok, hogy szerelmesek vagytok és nem csak szimplán tetszik az illető?

Figyelt kérdés
Egyébként, ha ez segít, lány vagyok.

2018. aug. 21. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

A szerelem valahol ott kezdődik hogy folyamatosan ragondolsz, akkor is amikor epp teljesen mast csinalsz, de megis eszedbe jut. Hianyzik ha nem beszeltek vagy nem talalkoztok. Amikor beszeltek erzed hogy most boldog vagy, amikor elkoszon szomoru vagy es alig varod hogy újra beszeljetek.


De ezt az ember azert tudja mikor szerelmes.. Ha csak nem egy faag erzelmi szintjen van.

2018. aug. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

1. Jól mondja

Hiányzik amikor nincs veled, amikor vele vagy nem gondolsz szarságokra csak a pillanatnak élsz és boldog vagy!

2018. aug. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg még nem voltál szerelmes, de ez nem baj. Majd ha jön a szerelem, azt tudni fogod. Semmihez sem hasonlítható. Olyan, mint amit az első válaszoló írt.
2018. aug. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0-24-ben rá gondolsz, úgy érzed csak vele akarsz lenni, azt nézed mikor ír, a képeit pörgeted jobbra-balra, kérdezel utána.
2018. aug. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%

Tetszik: elnézegetem, amíg előttem van (ő vagy a fénykép róla), mert tetszik, vonzó, bejönne, aztán elfordulok, vagy elkapcsolok, és megyek a dolgomra...


Szerelmes vagyok: birtokolni akarom, álmodozok, tervezgetem a közös életünket, féltem, ha nem látom, őrülten féltékeny vagyok bárkire, aki a közelébe merészel menni, akkor is rajta jár az eszem, amikor nincs előttem, teljesen mást csinálok.

2018. aug. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!