Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Te hogy reagálnál, ha valaki...

Te hogy reagálnál, ha valaki tetszene és az illető érdeklődne egy ismerősöd felől, aki tetszik neki? Bunkóság?

Figyelt kérdés

Az illető azelőtt engem is környékezett, bókolt meg szemezett velem, bár aztán elhidegültünk. Elég furcsa volt, miközben beszélgettünk erről-arról, közben az ismerősömről is kérdezett (akivel semmilyen viszonylatba nincs, korkülönbség, más-más egyetem és helyiség) egyéb témák közt ez az egy megmaradt.

Szerintem oda is mehetett volna ahhoz a lányhoz, ha akart valamit, ahelyett, hogy engem kérdez. Bár a lány az én baráti körömhöz tartozott, de sok más lányt is kiszúrhatott volna ismerős környezetekből.


2017. szept. 25. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Mivel veled beszélgetett korábban, téged ismer, ezért tőled kérdezte. Nem volt köztetek semmi, nem feltétlenül tudja, hogy tetszik neked. Nincs ebben semmi. Cseppet az egész gyerekes.
2017. szept. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1 azóta sem ismerte azt a lányt, elég légből kapott téma volt ez tőle, és pont az én baráti körömből szemelt ki egy random lányt.

Lehet nem, de ha tudta volna, elég bunkóság lett volna. Én nem erőltetném az ilyen témát random ismeretlenek miatt.

2017. szept. 25. 18:12
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem is gyerekes, de kíváncsiságból írtam ki.
2017. szept. 25. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!