Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés
Az osztállyal voltunk egy hittanversenyen egy másik városban egy iskolában és az egyik lány onnan másnap bejelölt és rám írt, beszélgettünk majd megkérdeztem mi célból írt és azt mondta hogy kiváncsi volt én voltam e ott. Utána máskor is írt hogy miújság hívott is buliba csak nem értem rá de egy ideje már nem beszéltünk szóval nem tudom. Szerintetek?
2018. aug. 27. 00:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem kizárt, ha könnyen megoldható hívd el fagyizni vagy sétálgatni amíg tart a jó idő :)

Ügyesen, határozottan :)

2018. aug. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!