Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövök a tanáromnak! (? )

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök a tanáromnak! (? )

Figyelt kérdés

A tanár olyan 40 körül lehet viszont elèggè fiatalos. Az òràin àllandóan piszkál sokszor ok nèlkül. Mindig becèzget ùgy mosolyog rám mintha most talàlta volna még a ràk ellenszerèt. Ràadàsul párszor mar tett kètèrtelmű,perverz megjegyzèseket is òràn. A barátnőm is èszrevette mar hogy folyamatosan piszkál. Nem règ rajta kaptam azon hogy bámult a folyosón. De tènyleg oda nèztem először ès engem fixìrozott aztán mèg ezután kètszer is ràpillantottam ès mèg mindig engem bàmult.

Nagyon zavar ez engem elvègre 1 Tanàr nem azért jár be tanìtani hogy a diàkokat nèzegesse 2 az apàm is lehetne

Mit tehetnèk?

17/l



2018. jún. 20. 23:32
 1/7 egyre ***** válasza:
79%
Szólhatsz az igazgatónak vagy egy másik tanárnak biztos megértik.
2018. jún. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk szólsz neki, hogy beszélni akarsz vele, majd pedig elmondod így ezt neki is. Ez a tiszta és egyenes módja a problémák rendezésének.
2018. jún. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 NiciAmi válasza:
33%
ha helyes hagyd hogy megdugjon
2018. jún. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fruzs33 ***** válasza:
Igazgatónak mond el
2018. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazából most van év vége, de mond meg neki ha nem lép ki/még egy kétértelmű dolgot tesz feljelented a rendőrségen(fontos hogy rendőrökhöz menj, ne az igazgatóhoz, mert akkor nem tud majd többet tanítani asszem) vagy mond meg neki hogy meg lesz veretve
2018. jún. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Meredek lenne azért a Rendőrségre menni, mert megnézte a folyosón. :) Könnyen a visszájára sülhetne el az egész. Kettesben csinált veled valamit? Zaklat téged a neten? Hivogat telefonon? Ha igen, akkor szólj az ofődnek vagy az igazgatódnak. Ha nem, akkor lehet csak kipécézett magának, vagy csak az egyik kedvenc diákja vagy, akit szeret kicsit piszkálni.
2018. jún. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, ezt úgy értettem hogy akkor mennyen a rendőrségre ha csinál is valamit a tanár.
2018. jún. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!