Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy a 11-12 évesek szerelmesek?

Figyelt kérdés

Pl.Sokat beszélgetnek,haza kisérí a fiú a lányt,akkor amikor nem látja őket senki szájra puszi és ölelés,nincs csók és mind a ketten jó tanulok.


Szeríntem azért van ilyenkor sok szerelem,mert ilyenkor jö nnek a hormonok.



2018. aug. 31. 08:06
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
82%
Nem hinném hogy szerelem mivel ez egy bio-kémiai reakció a szervezet részéről ami arra kell hogy a párzást elősegítse. A régi időkben sem ilyenkor szültek hanem 14 éves korban.
2018. aug. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 MessorKing18 ***** válasza:
87%

Áldásom rátok. Csak a kefélést 16 utánra tartsátok. Addig a gyerek meggondolatlan. Tapasztalatból mondom.


Hidjétek el, lehettek eggyütt bizonyos keretek között.


Ha mindig mindent a maga idejében csináltpk akkor minden jó.

2018. aug. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
44%

8as, gratulálok hozzá


de ilyen idős korba csak termelődget hormon, hogy neked olyan korán jött meg az a túlzott ösztrogén termelődésed miatt volt (ami nem egészséges) innen is gondolom, hogy nem B kosaras melltartót hordasz, hanem nagyobbat

a normális az, hogy megjön 13-14 évesen

a hormonok 17-20 éves korba tetőznek be igazán, akkor éri el mind két nem azt, hogy elborítják agyukat a hormonok (lásd lázadó korszak)

azért a csapnál se mindegy, hogy csöpög vagy ömlik belőlle a víz


ha gondolod olvassgassatok utána a neten, hogy megis mikor kezd el termelődni, hogyan zajlik

nekem ugymond "szakmámba vág" a hormonális fejlődés, tényleg szép meg aranyos, hogy mindenki azt gondolja, hogy normál esetben már 9-10 évesen úgy de úgy termelődnek a hormonok, meg azokra ráfogni, de a valóság picit más

ez a gond azért, hogy saját testünkkel nem vagyunk tisztába, de 13 éves lányoknál még oké, de mikor pár 16-20 éves lánytól jobban ismerem ismerem a női test működését na az már picit ciki



még biológis tanárnő mondta, hogy mikor csajokkal van csak el nem tudjuk képzelni, hogy miket meg nem kérdeznek, mivel nem ismerik saját testüket

2018. aug. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
13%
A szerelem nem a hormonok miatt van.
2018. aug. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 schwagy ***** válasza:
86%

Itt szerintem nem az a gáz, ha 11-12 évesen szerelmesek, mert nyílvánvalóan, ezek az érzelmek még sokkal "gyerekesebb" érzelmek, és komoly dolgokat nem érdemes keresni mögötte.


Én a problémát abban látom, hogy 15 évesen összefeküdnek egymással, és ahogy egyik hozzászóló is mondta, ha jön a gyerek, akkor gáz van, mivel nem csak szellemileg, de még testileg is gyerek az ember 15 évesen. Akkor kezd el érni.

2018. aug. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
31%
Azt ugye mindenki vágja, hogy a BTK szerint 12 év a belegyezési korhatár abban az esetben, ha a másik fél 18 év alatti?
2018. aug. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
20%

Le leszek pontozva, mióta politikába írok amúgy is hozzászoktam, de azért elmondom a véleményem:


I:(Szerintem, szubjektív vélemény)a hormonokra fogni bizonyos dolgokat csak kifogás. 11 évesen én senkibe nem voltam szerelmes, csak láttam de szép X lány stb, valamint 11-12 éves korban a csókolózást, ölelkezést undorítónak találtam.


II:Nekem alapból semmi bajom vele, csak ne azért csinálják mert menő, és ne legyen együttlét. Mondjuk ez szerintem minden csak nem szerelem, de hát 1x élünk.

2018. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
69%
Semmi különös. Teljesen elfogadható. Sokan lesznek szerelmesek ebben a korban. En is voltam, legalábbis akkor éreztem valamit egy fiu irant, amit szerelemnek hittem akkor. Ami végülis ertheto, hogy nem tudtam, hogy nem az. De aztán 2 évre ra, 13 évesen lettem életemben először igazan szerelmes. Ami a lényeg, hogy ha szexre nem kerül sor, akkor teljesen elfogadható, meg a csok is.
2018. aug. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
85%
Nem biztos, hogy ezt évek múlva is szerelemnek fogják gondolni, én is voltam ennyi idősen "szerelmes", aztán később rájöttem, hogy nem az a szerelem, amit 11, 12, sőt akár 15 évesen annak hisz az ember. Mindenesetre ha még úgymond "csak itt tart" a kapcsolat (ami ennyi idősen mindenképp nagy dolog! pozitív értelemben persze), akkor nincs semmi baj ezzel. Én a csókot már sokallanám, ami azon túl van az meg már végképp maradjon meg az idősebb korosztálynak.
2018. aug. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
43%
Ma már 11 éves korban elkezdődhet a kamaszkor. Ezért a szerelem is korábban kezdődik. Dúlnak a hormonok.
2018. aug. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!