Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van az h mindenki azt...

Miért van az h mindenki azt hiszi h a 13 évesek nem lehetnek szerelmesek? Ez miért lenne kor függő?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 11:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Egy óvodás is lehet, egy 13 éves is, de ezek gyerekszerelmek még, és sok 13 éves már szexelni akar, pedig nem érett még rá sem testileg, sem lelkileg...
2013. jún. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
Akár lehetnek is, csak nagyon sokan a te korosztályodból (feltéve ha 13 vagy) divatból szerelmesek, nem tudják a szó jelentését, nem is éreznek nagyon semmit de mondják. Ettől függetlenül én úgy gondolom hogy előfordulhat ez, mert a 13 évesek között is van már érettebb felfogású és nem ez az átlag bunkó, buta hülye gyerek. Egyébként bizonyos szinten korfüggő szerintem, olyan 16 éves kortól jobban bele tudja élni magát az ember. Remélem segítettem kicsit!
2013. jún. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

jó.ezt értem de aki pl. csak úgy szerelmes egy fiúba de az nem viszonozza ez ár nem is szerelem mert ő még fiatal ehez.


Ez csak példa volt.

2013. jún. 20. 11:52
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom 13 vagy. :)


Amúgy meg természetesen lehettek ti is szerelmesek, de még nem annyira komolyan, mint ammenyire sokatok gondolják. És igen, nagyon komolytalan, mikor a sok 12-13 éves picsog facebookon, hogy mekkora nagy szerelmi bánata van, mert szakított vele a pasija, meg, hogy ő öngyilkos lesz 2 hét járás után.

2013. jún. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnek szerelmesek az ovisok is 13-16 évesek is csakhogy az amit Ők éreznek gyerekszerelem,mély érzelmek nélkül.Arról nem is beszélve,hogy az igazi szerelem nem úgy alakul ki,hogy látod az utcán a másikat vagy beszéltél vele kétszer.A legnagyobb baj az,hogy a gyerekszerelemben nincs helye testiségnek még a csók is nagyon nagyon max,és ezért szokták mondani,hogy nem olyan szerelem,mint amit egy kifejlett személyiségű,érett,tapasztaltabb ember érez.
2013. jún. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
55%

Ez ember függő, csunya hogy igy általánosítotok...igenis van aki érett rá, és van aki még 40 évesen sem sajnos. Nekem 13 évesen lett barátom és 7 évig voltunk együtt.

Aki meg lenézi őket az meg felsőbbrendűnek gondolja magát mert felnőtt...

2013. jún. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
A lelki részével nincs is semmi baj, de sajnos egyre többen sietik el a testi kapcsolatot!
2013. jún. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert mindenki megnő és beszürkül és beszűkül a látótere,pedig minden felnőtt emlékszik arra,hogy 13 évesen szerelmes volt.Ezt válaszoltam volna 14 évesen.

Most sem vagyok sokkal idősebb,de már más a véleményem.13 évesen én is voltam "szerelmes",de az nem volt az igazi.Nem is az,hogy nem lehetsz szerelmes,hanem az más szerelem..valahogy sokkal rózsaszínködösebb,sokkal vidámabb,mint ez a másik féle szerelem.Ez mélyebb,tovább tart,és még felhők is vannak benne..:))


17/L

2013. jún. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Hogyne lehetne szerelmes! Azon az érzelmi szinten amin egy boldog 13 éves kamasz van, az épp oly heves érzés, mint a későbbi, felnőtt kori szerelem! Csak itt még tanuljátok, izlelitek, épp ezért váltogatjátok sokan. Ritka kivétel az a bizonyos hét éves "szerelem", amit itt valaki írt. Kell is hogy szerelemként éld meg, mert az érzést is tanulni kell! És ez nem jelenti feltétlenül a testiséget, mert azt valóban kicsit később érdemes megtenni, mikor már értelme is van. Azért, mert a barátnő, vagy haver már csinálta, hát úgy kell neki! Nem is volt elsöprő élmény, bármit is mond! Légy csak szerelmes, legyél izgatott, boldog, vagy szenvedj ha úgy alakul, mert ez az élet sava-borsa!
2013. jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%
Én épphogy 14 voltam,amikor megéreztem életemben először az igazi szerelmet össze is jöttem a fiúval ma is találkozunk este 2 hónap múlva leszek 18 :)
2013. jún. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!