Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek a vékony fiúk?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok.

2018. szept. 2. 14:11
1 2
 1/16 anonim válasza:
52%

Hát én dagadt vagyok szóval furcsán néznék ki egy vékony fiúval😂 De szemelyes tapasztalataim szerint,a legtöbb aranyosabb mint egy kigyúrt vagy egy mackós alkatú pasi.

szerintem nincs vele semmi baj,rengeteg lány van akinek bejön ebben biztos vagyok, de a személyiségtől függ minden,és az a legfontosabb.

16\L

2018. szept. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%

Nem mindegy hogy hogy néz ki, most komolyan?!

16/l

2018. szept. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
Egyet értek #2 válaszoloval.Nem tök mindegy hogy nézel ki. Belső sokkal fontosabb mint a külső.17/L
2018. szept. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Hat nem mind1 mert egy nagy mellu vekony lany valoszinu nem egy 100kg sraccal fog jarkalni es forditva ugyan ez
2018. szept. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
30%

Egy 13 éves fiúknál még oké, hogy vékony hiszen nem férfi amint serdülni fog férfiasodik a teste ahogy az arca is.

A sport nagyon fontos már csak az ember egészsége miatt is, de kérdésre a válasz erősít is. Ebből adódóan sokkal kedveltebb az izmosabb, formásabb test/alkat.

2018. szept. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Lemaradt, 18/l utolsó voltam.
2018. szept. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
1#/6 le merem fogadni vagy kb 55 kiló.. az messze nem dagat de te tudod!
2018. szept. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

Márpedig én láttam már kifejezetten kövér lányt vékony sráccal, láthatóan boldogan enyelegve, a szerelemnek az ilyesmi nem feltétlenül számít. Ahogy a fordítottja is megvan, természetesen, sose láttatok olyat?


Nekem bejönnek a vékony fiúk, de már régesrég nem vagyok tini. Azért valami kis minimális fölötti izom legyen rajta, a gyönge cérnaszálak rosszul néznek ki, de még mindig jobbak, mint a kövérek.

2018. szept. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam mikor elég vékony voltam még a kislányoknak bejöttem, meg a csúnyácskábbaknak is, de mióta azért kigyúrtam magam sokkal komolyabb lányokat/nőket is feltudok szedni.18F
2018. szept. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Nekem igen. Persze azért vannak fokozatok. Tetszik a vékony testalkat, de azért ne legyen anorexiás.
2018. szept. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!