Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne hogy mondjak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne hogy mondjak?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott hogy nem tudom miért ebbe a kategóriába írtam nem találtam megfelelő helyet a kérdésnek.

Van egy lány nagyon elkezdett tetszeni még tavaly tavasz környékén.Kezdeményezni nem mertem mivel még eléggé tapasztalatlan bár nyilván el kell kezdeni valahol.Szóval padtársak lettünk és elég sokat beszéltünk az órákon(tudom nem a legmegfelelőbb hely).Elég sokáig semmiképpen .Nemrég valami értelmetlen dolgon elkezdünk 2 órát nagyon mélyen beszélgetni.Sok mindent tudtam meg azalatt a két óra alatt.Egyrészt sokkal inkább egy barátnak tartom másrészt pedig kicsit féltem.A mondottak alapján akár depressziósnak is gondolom.Már gondoltam hogy odamegyek hozzá és elmondom neki hogyha bármiről akar beszélni engem felkereshet mert a koromhoz képest elég sok tragédia stb. történt körülöttem és hátha tudnék neki adni pár tanácsot.Én nagyon szívesen meghallgatnám.Csak az a gond hogy nem akarok tolakvónak tűnni és valahogyan kevesebb nyállal elmondani ezt.Hogyan tehetném?



2018. szept. 4. 23:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Mond nekk hogy te is hasonló dolgokat éltél át, meséld el a te történeteidet neki, hátha segít rajta vagy ha megvan a szimpátia köztetek, akkor csak öleld meg jó erősen, néha a tettek többet érnek és egy ölelés nagyon nyugtató tud lenni. Csak ne parázz rá, sok sikert
2018. szept. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!