Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek mellé mit adjak még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek mellé mit adjak még ajándéknak?

Figyelt kérdés
Eddig van egy törölköző amibe a neve bele van varrva, és akarok venni egy szép kicsi fa dobozt amibe rakok 17 cetlin 17 okot, hogy miért szeretem. (17 éves lesz). És ezek mellé nincs nagyon ötletem hogy mit lehetne :(

2018. szept. 5. 15:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és elfelejtettem hogy lányról van szó
2018. szept. 5. 15:30
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt is elfelejtettem hogy egy parfümöt is fogok venni
2018. szept. 5. 15:31
 3/6 anonim válasza:
Szerintem ez bőven elég a parfümmel. Vegyél mellé virágot. Biztosan örülni fog. :)
2018. szept. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nyakadba ugranék, ha a parfüm olyan, ami az izlésem. Ha nagyon akarsz valamit, akkor - attól függően, hogy mióta jártok - képkeret, fotóalbum közös fotókkal, egy finom vacsi, egy romantikus este illóolajos fürdővel, rózsaszirmokkal... csillagos égig lehet fokozni, költségvetéstől függően... de 17 évesen nem hiszem, hogy nagyon el lennél anyagilag eresztve...
2018. szept. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Támogatom az előző válaszadókat, viszont még nekem is lenne egy ötletem.

Vegyél neki bonbont, vagy esetleg ha tudod mi a kedvenc csokija, az sem hátrány. :)

2018. szept. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
valami finom csokit is fogok adni, és egy csokor virágot is. szerintetek ez így megfelel majd?
2018. szept. 9. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!