Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom éreztetni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom éreztetni a lánynal, hogy én nem csak barátként gondolok rá?

Figyelt kérdés

Nemsokára először találkozunk. Egyik ismerősöm ajánlotta be, facen bejelöltem dumálunk egy jó ideje és szerintem kölcsönös a vonzalom. De nem mondtuk még ki. Viszont nem is akarok első találkozásnál szerelmet vallani.

Hogyan tudnám vele éreztetni, hogy komolyan gondolom és szeretnék tőle többet is mint baráság? (Azt se akarom hogy töketlen vagyok, nem csinálok semmit addig ő meg elkönyvel barátnak)


18/F



2018. szept. 5. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd az első találkozás végé búcsúzás előtt úgyis megkérdezed majd, hogy a következő találkozás mikor és hol lesz, mit akar vagy szeretne csinálni és akkor a válaszából úgyis kiderül, hogy hányadán van veled.
2018. szept. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Neem, ott és akkor akarom vele éreztetni. Különben a végén az alapján fog válaszolni amilyen volt a találkozó és ahogyan érezte. És ha azt érezte barátként közeledem akkor úgy fog elkönyvelni. Mit lehet tenni tali közben?

Ti fiúk hogyan beszéltek és mit csináltok olyan lánnyal aki csak barát és olyannal aki barátnő?

Ha van barátnőd de beszélgetsz vagy találkozol más lánnyal de nem akarsz tőle semmit akkor vele hogy viszonyulsz? És a barátnőddel? Mi a különbség vagy hogyan érezteted a kettő különbségét?

Remélem érthető XD

2018. szept. 5. 16:59
 3/4 anonim válasza:

Ha valaki tetszik nekem akkor vele sokkal kedvesebb vagyok. Teszek neki kétértelmű megjegyzéseket,de csak bizonyos kereteken belül és keresem a társaságát, ürügyeket találok hogy beszélhessek vele,valamint próbálom felvenni a szemkontaktus is ha van rá lehetőségem. Beszéd közben is a szemébe nézek.

Ha valakire csak barátkén tekintek akkor nem keresem olyan sűrűn és nem is töröm össze magamat hogy mindig legyen valami beszédtémánk. Nem teszek kétértelmű megjegyzéseket és nem is mosolygok egyfolytában.

2018. szept. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Itt vegyük alapul azt, hogy 2 en vagytok valahol mondjuk beültök valahova. Csak te és ő. Az egyik esetben van barátnőd és úgy viszonyulj a lányhoz. Másik esetben szeretnéd ha a barátnőd lenne. Mit teszel másképpen?

Én mindenkivel kedves vagyok és számomra alap ha vele beszélek a szemébe nézek. Ez olyan mint, hogy köszönök neki :DD Mosoly és kétértelmű dolog jó lehet. De hogy érted két értelmű? Ilyen perverz utalások vagy mi? Az nem tudom bejönne-e neki :DD

2018. szept. 5. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!