Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti kínosan éreznétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti kínosan éreznétek magatokat egy olyan lány közelében ha a strandon felállt volna nektek rá és ő észrevette, de nem vagytok együtt?

Figyelt kérdés
2018. szept. 7. 21:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Közelébent úgy értem, hogy az erekciós dolog után összefuttok valahol?
2018. szept. 7. 21:40
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy reagál a lány. Ha nem hozza fel, mintha meg sem történt volna, akkor hamar elmúlna a kínos érzés, de ha felhozza, akkor nagyon.
2018. szept. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha a lány nevetett rajta
2018. szept. 7. 22:02
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha a lány nevetett rajta és más ismerősök is észrevették volna, akikkel szinten találkoznatok
2018. szept. 7. 22:03
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én vállalnám. Sőt, amikor észre vette még mondtam is volna neki, hogy:

- Kell neked ilyen szexinek lenni... látod mit csináltál? :D


Vállald, hogy férfi vagy és a szexi lányok testére feláll a péniszed. Nekem ez elég természetes dolognak hangzik. Ha ő ezt nem tudja kezelni, akkor még kislány és nem kell vele foglalkozni.

2018. szept. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy én vagyok a lány és egy fiuval történt az ismeretségi korombol. Az volt hogy két gyerek kitalálta hogy tetszek neki és az egyik kiszurta hogy erekcioja van. Akkor odakapott és odébb ment, a gyerekek pedig nevettek rajta.( én is nevettem azért mert a többiek is, amúgy már nem éreztem viccesnek) Aztán persze a fiú letagadta az egészet és amikor találkozunk kerül engem. Nem keresi nagyon a szemkontaktust velem és nem is szól hozzam amikor a közelében vagyok.
2018. szept. 8. 06:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Tetszik neked a srác?
2018. szept. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igeb
2018. szept. 8. 10:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg neki, hogy nem volt gáz, sőt imponált neked. Esetleg cserébe üljetek be valahova beszélgetni.
2018. szept. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy írtam neki egy hónapja de nem valaszol ra. Meg csak meg sem nezi
2018. szept. 8. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!