Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól döntöttem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés
Volt barátnőmmel szakítottunk, mert el kellett költöznünk külföldre szüleimmel. Amint elköltöztünk, szakítottunk, majd a lanynak egy hétre rá lett egy új barátja. Legjobb barátom elkezdett egyből “vígasztalni”, és elkezdte lehordani őt, meg minden rosszat mondani róla, hogy a lany egy ribizli, meg hogy jobbat érdemlek stb. Vége felé eléggé csúnya szavakat is használt, amirt mérges lettem, elkezdtem megvédeni a volt barátnőmet, hogy az ő döntése stb, de nem bántam meg, hogy vele voltam ilyenek. Vegül a legjobb barátommal összevesztünk ezen. Ő először a lányt sértegette, utána engem, hogy puha **** vagyok, stb.letiltottam azóta. Szóval az exem miatt még a legjobb barátommal is összevesztem. De nem érzek bűntudatot. Szerintetek jól cselekedtem? 17/f

2018. aug. 18. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Hat igazából elég lett volna csak közölni vele hogy ne sertegetes nem pedig egy csaj miatt össze veszni a legjobb barátoddal.
2018. aug. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, de én a lányt régen szerettem, és ha nem költözünk el, akkor még együtt lennénk. Nem tudom, hogy mennyire szereti az új barátját. De engem kiakasztott, hogy mondam neki, hogy állítsa le magát, ez rám meg a lányra vonatkozik csak, erre elkezdte mondani, hogy b*** vagyok, amiért nem utáltam meg a csajt.
2018. aug. 18. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hat gondolom azért mondta mert ha a csaj is igazán szeretett volna nem lett volna egy másik barátja egyszerre nem?

Bár az igaz hogy nem rá tartozik hanem kettotokre. Főleg úgy hogy te nem akarsz róla beszélni.

2018. aug. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van, egyrészt a kettőtök dolga, másrészt miért kéne utálnod? Valószínűleg azért van a másik sráccal, hogy téged elfelejtsen..
2018. aug. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!