Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha én fiú létemre,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha én fiú létemre, szeretem a romantikus filneket, és így alapból a romantikát is?

Figyelt kérdés
Meg az.. hogy a többi fiúval ellentétben én nem akarok szétdugni minden csajt, hanem igazából csak találni akarok magamnak egy olyan hülyét, mint én vagyok, akivel jól ellehetek:D
2018. szept. 12. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Pancser vagy...
2018. szept. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz. :)
2018. szept. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen rendben van :D
2018. szept. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igen.
2018. szept. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalan nem itt latszik h tiszta lelku ember lehetsz
2018. szept. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, egyáltalán nem :D
2018. szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A romantikus filmeket én csak azért nem szeretem, mert rájövök, hogy nincs barátnőm és amíg nem is akarok mindenkit lefektetni nem is lesz. Már amennyire az barátnőnek mondható. Amúgy semmi gond, korán lett belőled férfi, aki a nőket értékeli és nem egy páratlan zoknihoz hasonlítja. Rosszkor vagy jó helyen
2018. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen srác vagyok.
2018. szept. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj,szerintem sok lány örül,ha tud nézni vagy sírni egy jó romantokus filmen a barátjával.Legalább is magamból kiindulva.
2018. szept. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Végre egy értelmes srác, ritkán olvasok ilyet...

Nem gáz!

2018. szept. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!