Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a lányok akiknek még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akiknek még nem volt kapcsolatuk, de szeretnének mit tesznek és milyen srácot keresnek?

Figyelt kérdés

Szóval arra gondolok, mivel én 18/F vagyok és kapcsolatilag eléggé tapasztalatlan, mivel egy barátnőm se volt még (nem sajnáltatom magamat csak foglalkoztat ez a kérdés) és az érdekelne, hogy vannak-e olyan lányok akik szintén 18 év körül még egy pasija se volt?

Én leginkább attól félek, hogy mivel még nem volt senkim ezért ha valaki olyannal akarnék járni akinek már volt az elég ciki lenne mivel neki van tapasztalata és tiszta bénának fog gondolni. Azt se tudom, hogy kell csókolózni vagy egy talinál hogy viszonyuljak felé vagy ilyesmik.

Ezért érdekelne ti is ettől féltek? Én ilyen cuki első randiról álmodozom ahol mindketten bénázunk de olyan aranyosan és megtalálom azt akivel komolyabb kapcsolatot akarok létesíteni. Nem tudom ti, hogy vagytok ezzel vagy hol keresitek? Elve ti is ilyet kerestek vagy valaki tapasztaltabbat? :/



2018. szept. 14. 21:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Jó amit írsz 10-es, de szerintem nem vagyok egyedül aki nem akar több csalódást. Persze csajokkal sose foglalkoztam mert tudtam mi sülne ki belőle. Én például nem látom értelmét az életnek, és a mai 1-2 hétig tartó kis "barátnőknek".
2018. szept. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
11-es teljesen megértem mit érzel. Én sem vagyok ám minden nap ilyen derűlátó. Én is rengetegszer érzem azt, hogy semmi értelme tovább próbálkozni, mert mégis minek nekem még egy döfés az így is gyenge önbizalmamnak? De a vágy, hogy valaki szeressen, elfogadjon és ezt én is érezzem iránta. Na ez az ami még most is tartja bennem a lelket.
2018. szept. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Bennem meg már nem, mert tudom hogy ilyen nincs :D Aztán meg mi értelme, egyszer úgy is vége, az meg csak egy nagyobb döfés, aztán mehet +1 csík a csuklóra, mi értelme van? Nem mondom hogy nem kéne kinek hazudtam eddig is, de nem hiszem hogy lehetséges ez, csak nézz körbe mi megy az instán (ahol sose voltam fent egyébként) meg facen is. Már a profilképektől is inkább hányok, mert a vakolattal meg a pózolással egyáltalán nem érzem azt hogy akarnék én akárkitől bármit ha így viselkednek. Persze nem azt mondom hogy csak a csajok hibája nem félre érteni, mert a csáwók felől meg erre van többségbe igény, szóval miért változnának meg akkor..?
2018. szept. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Igen, de látod te is, hogy ide is írtak lányok akik hasonló cipőben járnak. Nem hiszem, hogy ők olyanok mint a többség. Egyikünk sem hiszem, hogy olyan mint a többség, mert akkor nem itt irogatnánk. Nem a legjobb csajokat/pasikat kell kiszemelni, mert ők pont nem ilyenek. Ők el vannak kényelmesedve, mert megtehetik, hogy hetente mással legyenek. De gondolom te nem ilyen vagy. Ha az embernek sokáig nincs valamilye, amire vágyik és végül megkapja, azt becsülni fogja. Gondolom te is megbecsülnéd a párodat. Szerintem egy ilyen ember jóval többet ér, mint azok a bizonyos legjobban kinéző emberek. Remélem egyszer megleled a párodat és boldog leszel, mert szerintem megérdemled.
2018. szept. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nekem az életbe nem volt barátnőm, és ha hiányzik is akkor se keresek, nincs olyan akinek én megfelelnék és szerintem nekem se senki. Biztos hülyén hangzik, de ha Esetleg úgy alakul.. Akkor biztos nem olyan csajt akarok akinek már volt valakije akár csak egy éjszakára is. Ne szeresse a sok tömeget ő se stb, szóval vannak ilyen "dolgaim" :D De nem hiszem hogy valakinek én akármibe első helyen lennék, úgy is mindig van aki fontosabb mint én..
2018. szept. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Azért túl finnyásnak nem szabad lenni. Persze én is örülnék, ha a lánynak én lennék az első. De ez azért nálam sose lenne kizáró ok. Nem bűn a szex, de azért fűvel fával se kell csinálni. Az meg, hogy senkinek se te vagy a legfontosabb az nem mindegy? Egyszer lesz egy ember akinek te leszel az, és te meg tudod majd becsülni ezt. Csak hinni kell benne, még bőven van időd megtalálni ezt az embert.
2018. szept. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én abba látom a jöwőt ha elvágom a torkom és beleugrok a dunába :D
2018. szept. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ne mondj ilyet. Tarts ki, légy nyitott és egyszer boldog leszel!
2018. szept. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
"Egyszer" :D Én a 30-at se akarom megélni, nem hogy azt az "egyszer"-t..
2018. szept. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Emberek, ne keseredjetek el ennyire, rengeteg ilyen lány léteik, csak rossz helyen keresitek :D 17/18 évesen nagyon sokaknak nem volt még semmilyen kapcsoltuk, csak meg kell hódítanotok őket. Az sem árt, ha nem a legszebb kis csonsovány modellecskéket nézitek ki, hanem a ,,saját súlycsoportotokban" nézelődtök ;)
2018. szept. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!