Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a lányok akiknek még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akiknek még nem volt kapcsolatuk, de szeretnének mit tesznek és milyen srácot keresnek?

Figyelt kérdés

Szóval arra gondolok, mivel én 18/F vagyok és kapcsolatilag eléggé tapasztalatlan, mivel egy barátnőm se volt még (nem sajnáltatom magamat csak foglalkoztat ez a kérdés) és az érdekelne, hogy vannak-e olyan lányok akik szintén 18 év körül még egy pasija se volt?

Én leginkább attól félek, hogy mivel még nem volt senkim ezért ha valaki olyannal akarnék járni akinek már volt az elég ciki lenne mivel neki van tapasztalata és tiszta bénának fog gondolni. Azt se tudom, hogy kell csókolózni vagy egy talinál hogy viszonyuljak felé vagy ilyesmik.

Ezért érdekelne ti is ettől féltek? Én ilyen cuki első randiról álmodozom ahol mindketten bénázunk de olyan aranyosan és megtalálom azt akivel komolyabb kapcsolatot akarok létesíteni. Nem tudom ti, hogy vagytok ezzel vagy hol keresitek? Elve ti is ilyet kerestek vagy valaki tapasztaltabbat? :/



2018. szept. 14. 21:24
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
-20 nekem olyan csaj aki "jól néz ki" nem is kéne. Ezt úgy értsd, hogy az ilyen kis divatpi*a már FELEJTŐS! Ha a neten csak egy pucsítós képe van akkor szerintem már egyből nem is érdekelne. Olyan normális hidd el már nincs.
2018. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!