Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeptember közepétől fogszabim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeptember közepétől fogszabim lesz. Nem sokkal utábna barátnőmhöz megyek. Fogszabival csókolni nagyon szar lesz neki?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés de nagyon félek hogy elhagy emiatt

2018. aug. 30. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha emiatt elhagy akkor nem kár érte.
2018. aug. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Semmi kulonbseg nincs.:)

nekem masfel evig volt fent de baratom nem zavarta

2018. aug. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 nek: nem az hogy elhagy hanem hogy nem akarja hogy megcsókoljam ilyesmi csak sietve írtam a kérdést
2018. aug. 30. 00:26
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Hülyeségeket gondolsz, nőlj fel.
2018. aug. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt barátommal akkor jöttem össze mikor még nem volt fogszija, és közben lett. És elárulom, hogy semmi különbség nincsen, max először egy kicsit szokatlan, de az is csak egy percig. (És nem, nem a fogszabályzó miatt lett vége, ő szakított velem mert már nem szeretett.)
2018. aug. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Elárulom, hogy ugyanolyan lesz, mintha nem lenne,m. Barátomnak is van, észre sem veszem, hogy fent van neki.
2018. aug. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!