Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elnevette magát szemkontaktus...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnevette magát szemkontaktus közben, bejövök neki?

Figyelt kérdés

Már tavaly is voltak megjegyzései suliban amiből arra gondoltam H tetszek neki. Idén egy csomószor mondta h párban lenne velem órán mert okos vagyok még minden. Meg csütörtökön haspólóban mentem és amikor bementem a terembe kb. egész szünetben engem bámult. Nemrég még összenéztünk és elnevette magát:S bejönnék neki??? És mit csináljak? Hagyjam H lesz ami lesz? Nekem is tetszik egy picit de nem vagyok benne biztos..

16/L



2018. szept. 15. 21:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Húha elnevette magát... és?

Kb ugyanez ez az én sztorim, az életkor is stimmel, csak én vagyok a srác. Mi rendszeresen másodpercekig bámulunk egymás szemébe és a legtöbbször elnevetjük magunkat, de ettől függetlenül tudjuk, hogy tetszünk egymásnak csak nem mondjuk ki;)


Szerintem te várj, aztán látni fogid hogyan alakul.

2018. szept. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!