Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen? Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen? Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Az iskolában van egy srác, aki eléggé tetszik nekem, viszont ezt szinte képtelen vagyok kimutatni neki, akármennyire is próbálom. Ha meglátom valahol, akkor mindig igyekszem felvenni vele a szemkontaktust, de valahogy sosem úgy sikerül, ahogy én azt elterveztem. Nagyon sokszor nem merek még ránézni sem, nemhogy mosolyogni, vagy bármi egyéb... Egyszerűen félek attól, hogy idiótának tart, bár a jelek alapján úgy tűnik, hogy én is bejövök neki. Olyan is előfordult már, hogy önkéntelenül mogorva volt az arckifejezésem, ha épp a közelemben tartózkodott, pedig nem akartam annak tűnni, éppen ellenkezőleg. Szerintem ez azért van, mert tudat alatt így szeretném leplezni az érzéseimet, csak nem értem, hogy miért, mivel a célom az lenne, hogy észrevegye a szándékaimat. Teljesen olyan, mintha magam ellen dolgoznék, és úgy érzem, hogy nem tudok ezen változtatni. Mit csináljak? Veletek volt már ilyen? Köszönöm, ha tudtok segíteni, bármiféle személyes tapasztalatot szívesen veszek! :)

2018. jan. 9. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak simán mosolyogj :) Ha meg ennyire nem megy élőben a dolog, még mindig ott a jól bevált közösségi oldal :D köszöntsd fel üzenetben valamilyen ünnepen vagy szüli-, névnapján, ebben semmi ciki nincs, ha elkezd beszélgetni akkor megy simán a dolog, ha közömbös, az is egy válasz. Ne reagáld túl a dolgot, nem kell félni :)
2018. jan. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Uhh, mintha én írtam volna le ezeket. Én is kíváncsi vagyok a válaszra. Viszont az elsővel lehet, hogy régies vagyok, de nem értek egyet. Az ilyet nem neten kell intézni, még az ilyen félénkeknek sem, mint mi.
2018. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, "régies" vagyok én is, de ez ma a divat, ami elég nagy baj, mert a személyes kontakt háttérbe szorul. De mit lehet tenni, ha mindenki azt nyomja?! :) Írásban mindenki bátrabb. Első voltam.
2018. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szemezz vele, és ha elkapja a tekinteted, akkor mosolyogj, nem baj ha hirtelen elfordulsz, a lényeg hogy lásson, hogy mosolyogsz :)
2018. jan. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Régebben én is mindig így voltam. Most is néha úgy van hogy nem merek a szemébe nézni pedig elvileg szerelmes belém.

Nekem úgy sikerült ezt abbahagynom ezt hogy arra gondoltam közbe hogy nem szabad ilyet csinálnom mert biztos szeret.

Szóval ha tudatosan arra gondolsz hogy rámosolyogj akkor biztos menni fog. Sok sikert:)

2018. jan. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!