Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szakítsak? . Egyáltalán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak? . Egyáltalán érdemes?

Figyelt kérdés

Két és fél éve vagyok barátommal ,de már nem bírom szegényt elviselni néha. Vannak nagyon jó közös pillanataink dokat tesz értem én is érte sokat hülyülünk színte tökéletes lenne de nem. Ott kezdődik a baj,hogy nem ad magára. Pl nem mos fogat néha írtó undorító. És nem érdekli. Meg ott a viselkedése. Nagyon gyerekes. Folyton ballon pofájúnak hív. Minden kis hibán az orrom alá dörgöli.pl pattanás,vagy ha ép maradt egy szőrszáll a lábamon stb. Mindent az orrom alá dögöl.Meg meglérem valamire és DIREKT az ellenkezőjét csinálja. Mondok egy enyhe példát. Ülök a kádba, ő meg bejött wczni. Okéé egy wc van a házba jó. Megkértem. Hogy fújjon maga után,erre csak azért se hanem még ott is hagyta. És igen ez felhúz..és mindennel ezt csinálja. Meg nem viseli el ha nem érek rá. Nincs időm telefonálni vele? Megsértődik! Késöbb tufunk találkozni?megsértődik! Dolgom van és nem érek rá? Akkor is megsértődik, és utánna utalgat ,hogy jaj jo akkor ne id találkozzunk mert ugyse érsz rá.Miss minden fontosabb..ezt csinálja folyton. Emelett vadúl is. Eleinte tök finom volt,most meg megcsókolni se tud rendesen mert rángat, harap és mint egy idegbeteg állat kb olyan erövel kezdi simogatni a fejem . Már amikor a fejemet éri el.

Ugy érzem ,hogy elég volt. Van hogy nagyon jól érzem vele magam de inkább maradok egyedűl.még barátkozni se tudok mert nézi folyton a fb om a telefonom. A viberem ..mindent. Már azt érzem,van mád akivel jobban érezném magam. Mással ismerkednék. Közbe még nehéz elengedni mert régóta együt vagyunk és nem tudom. Meg ott van az is,hogy egyik lába le van vágva páromnak.. Megbecsűlhetne hogy hé. Itt vagyok neki de nem úgy érzem hogy becsűlne. Viszont ránehezít arra,hogy dzakítdak mert ha csak felemlegetem egyből öngyilkos akar lenni.


2018. szept. 16. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts vele mindenképp. És ha emlegeti h öngyilkos lesz, akkor mond neki, hogy sok sikert s kérdezd meg, hogy segítse benne neki.


Ha ezeket megmondod tuti befogja. Az ilyeneknek csak a szája jár.

2018. szept. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Minél hamarabb lépj ki ebből a kapcsolatból. Ha öngyilkossággal fenyegetőzik, ne törődj vele, ez a tipus nem meri megtenni. Az írásod alapján fiatal vagy, biztosan találni fogsz olyan társat, aki megbecsül és szeret. Előre nézz, szakíts meg minden kapcsolatot a jelenlegivel.
2018. szept. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szakítás. Minél gyorsabban. Ha most nem teszed meg, később akkor is szakíás lesz ebből. Még szívhatsz mellette hónapokat, éveket, szoktak évtizedeket is. Te döntöd el,mikor húzod ki magad a xarból. Teheted most, teheted később,mikor sokkal rosszabb lesz, senkinek nem tilos magát tönkre tenni.
2018. szept. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!