Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderen feldobja majd őket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen feldobja majd őket ugyanúgy ezután?

Figyelt kérdés
Szóval, ha mondjuk törlöm magamat a Tinderről és visszaregisztrálok akkor feldobja majd nekem azokat akiket jobbra illetve balra húztam? Mintha soha nem történt volna semmi? És még egy fontos kérdés. Ha telefonszámról regisztráltam és törlöm a profilt, akkor ugyanarról a telefonszámról visszatudok majd regisztrálni?

2018. szept. 17. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát a profilt ha tudod véglegesen törölni, hogy minden adatod törlődik (arra figyelmeztetni fog), akkor nem marad meg semmi, de ha nem tudod véglegesen, akkor nincs értelme. Pl gyakorin lehet profilt törölni, de googla playes játékot pl nem. De vissza tudsz majd regisztrálni, max ugyan abba a profilba (ha nem lehet törölni)
2018. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gumikacsaszerzetes ***** válasza:
Ha véglegesen törlöd a profilod akkor, ha újra regisztrálsz minden új lesz. Mint amikor először regisztráltál
2018. szept. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha törlöm erről a számról a profilomat, akkor ugyanerről a számról visszatudok regisztrálni (ugyanarról a telefonról)?
2018. szept. 17. 20:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen
2018. szept. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!