Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek müködhet a barátsá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek müködhet a barátság így?

Figyelt kérdés
Osztálytársak voltunk gimiben. Most ballagunk. Az egyik osztálytársnőmmel volt egy két érdekes kalandunk az osztálykirándulásokon. Volt, hogy elvonultunk beszélgetni, megmasszíroztam a vállát, meg ölelkeztünk. De nem történt semmi több. Nem is szeretnénk, de most megbeszéltük, hogy ezt a szintet megpróbáljuk tartani. Szerintetek működne? Köszi előre is! :D
2018. máj. 29. 23:20
 1/2 anonim válasza:
Igen!
2018. máj. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az elején biztos. De szerintem egy idő múlva egyre többet lesztek együtt. Lehet, hogy átjártok majd egymáshoz néha, filmezni vagy akármi, aztán... Szerintem nehéz egy fiú lány barátságból az intimebb dolgokat teljesen kizárni, főleg, ha így indult. De azért szurkolok nektek és sok sikert! :D
2018. máj. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!