Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogyan fogadjátok lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan fogadjátok lányok?

Figyelt kérdés

Ha odamegy egy random ember hozzátok tök kedvesen és jó fej meg minden azt ti pozitívan élitek meg vagy negatívan? Sokszor azt látom hogy sok lány ezt nem szereti, vagy lehet hogy csak zavarban van és hirtelen nem tud mit kezdeni a helyzettel? Lédszi írjátok le hogy nektek mi zajlik ilyenkor a fejetekben.


Előre is köszi a válaszokat.

18f



2018. szept. 19. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát mindenképpen fura lehet a helyzet, bár velem még nem történt meg. Ha kb velem egykorú a srác és szimpi, akkor még talán szóba állok vele.
2018. szept. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem nem fura amugy😌 meg lehet jó is kisulhet belole🤷‍♀️
2018. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem jól esik, de zavarba jövök elég rendesen^^
2018. szept. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meglepne, de örülnék, attól függetlenül, hogy bejön-e az illető, azt ha nem , akkor viszont valszeg elválnának az útjaink, de nemtom ,e setleg lehetne belőle barátság mégis; de több nem akkor ha nem jönne be.
2018. szept. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok a válaszaitok. <3
2018. szept. 20. 07:03
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Lédszi? Tanulj meg helyesen írni, mert helyből nem leszel szimpatikus.

2. Igen én szeretem ha valaki kedvesen szimpin és jófejül beszedbe elegyedik velem.

2018. szept. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pozitívumként élem meg. Néha nagyon zavarba jövök, de volt, hogy randi lett belőle.
2018. szept. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!