Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti hogy veszitek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mickey1997 kérdése:

Lányok, ti hogy veszitek, fogadjátok egy nagyon magas fiú közeledését? Elképzelhető, hogy ijesztő, vagy sokkoló, ilyesmik?

Figyelt kérdés
A 15-16 éves korosztály felettiek véleménye érdekelne...
2018. márc. 23. 15:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanugy mintha egy altalanos magassagu fiu kozeledne.:D A kulsosegek egyaltalan nem valtoztatnak a belso ertekeken. Meg aztan nincs abban semmi, ha magasabb valaki, ez elony is lehet.:)
2018. márc. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tartanám ijesztőnek, bár függ a modorától és a kisugárzástól. Ha egy kedves, szerényebb srácról van szó, akkor biztosan nem érezném félelmetesnek a magasságát.
2018. márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ó, Köszönöm - végülis eddig teljesen pozitívak a válaszaitok!:-):-)
2018. márc. 23. 16:08
 4/17 anonim ***** válasza:
Mit értesz "nagyon magas" alatt? Hány centit?
2018. márc. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
214...
2018. márc. 23. 16:16
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne olyan jó, mivel 152 cm vagyok, kicsit viccesek volnánk 😂

De nem érezném ijesztőnek, csak úgy gondolom, nem passzolnánk egymáshoz. Semmiképp se lennék bunkó persze.

Szerintem próbálkozz a nagyon magas, 180+-os lányoknál, nekik nagyon tetszenek az ekkora srácok vagy legalábbis én ezt tapasztaltam:)

2018. márc. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kizárt... egyszer randiztam 190 centis sráccal, randi végére már nem éreztem a nyakamat, fájt,meg a gerincem is, pedig 170 centivel nem vagyok kicsi.
2018. márc. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A magasságot nem tartom ijesztőnek :D

Attól függ, hogy megijednék-e, hogy hogyan viselkedik. De egy alacsony is lehet ijesztő. Nem a magasságon múlik :D

2018. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#4 vagyok: Jó nagyra nőttél, az én 167 centimmel kicsit bonyolult lenne a csókot, meg az ilyeneket megoldani, de szerintem egyáltalán nem ijesztő, vagy kizáró ok. Ha azen kívül minden klappol, akkor a magasság egyáltalán nem gond.
2018. márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
172 cm vagyok, imádom a magas srácokat. Egyáltalán nem hátrány, nem is ijesztő, sőt előny nálam. :D
2018. márc. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!