Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, fiúk, ti mennyi idő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk, ti mennyi idő után fogadjátok el illetve hívjatok meg a kiszemrlteteket egy talalkozasra?

Figyelt kérdés
ha élőben ismerkedtetek és ha neten arra is kérnék külön választ (ha van)
2016. febr. 25. 12:35
 1/2 Stark2000 ***** válasza:
Én neten nem ismerkedek (esetleg facebook, ha valami ismeretlen emberke bejelöl, és rám ír), meg nem is hívok el senkit randira online. Nem tűnik túl hitelesnek, meg olyan "gagyinak" érzem. Élőben sokkal jobb szerintem.. látod mit reagál. Mostani barátnőmet amikor elhívtam vacsorázni, akkor pl. nagyon cukin reagált (vörös fej, sokkal félénkebb hang, és a tekintetét nem tudta a szemembe tartani, folyton lenézett, és összehúzódott, mint valami kis nyuszi. :3 ), az minden pénzt megért! :) Egyébként passz, én általában fél - 1 hónapig szoktam ismerkedni, mire eldöntöm, hogy csak tetszik, vagy tetszik és akarok is tőle valamit?! Ha 1 hónap alatt nem győz meg a személyisége, akkor én tovább lépek átlagban. Rengeteg szép lány van, egynél sem fogok leragadni a kinézete miatt.. :)
2016. febr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Élőben ismerkedés esetén nem igazán értem a kérdést. Mi az hogy mennyi idő után találkozunk?

Ha nem találkozunk, akkor nem tudjuk megismerni egymást :) Ha valakit meglátsz pl. egy szórakozó helyen, akkor mire várnál, ha tetszik? Lehet, hogy soha többet nem látod, ha nem beszéltek meg valamit.

Ha valakit megismerek és elhív randizni akkor vagy azonnal igent mondok, vagy azonnal nemet. Ha igen, akkor az a következő találkozótól függ, hogy lesz-e újabb. Általában 2-3 randi után szoktam tudni, hogy akarok-e az illetőtől valamit.

Neten nem vagyok hajlandó valakivel hónapokig beszélgetni. Ha 2-3 hét után nem akar találkozni, akkor felejtős.

2016. febr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!