Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek az első csókomtól:?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az első csókomtól:?

Figyelt kérdés
Még sohasem csókolóztam fogalmam sincs, hogy kell mitcsinalni és félek is tőle valamit rosszul csinálnék ..így nem is merek fiúkkal ismerkedni (mármint, hogy barátom legyen) valami tipp ez ellen? Vagy csak hiába parázok miatta?

2018. szept. 23. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
pontosan :D feleslegesen parázol :D Ha nem az orrán próbálkozol, már nem nagyon tudod elrontani :D
2018. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A filmekben látod, hogy csinálják. Olyan nagy ügy lemásolni?


Amúgy a jó dolgokba könnyen belejön az ember, szóval ne izgasd magad fölöslegesen.

2018. szept. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első nem lesz a legjobb de emiatt ne parázz. Rengeteg videó van yt-n talán segíthet, de ha eljön a pillanat úgysem lesz időd gondolkodni :D
2018. szept. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:))
2018. szept. 23. 22:44
 5/6 anonim válasza:
Nem tudom, hogy láttad-e a Jumanji-t, ( a legutolsót, amiben Dwayn Jhonson is játszik) Ha van egy kis időd, nézd meg, egyébként egész szórakoztató. Van benne egy tipikus, csókolózós jelenet. Na, úgy NE csinűáld!
2018. szept. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell paráznod :)


Az első pár csóknál ügyetlennek éreztem magam én is... kérdezgettem a barátom, hogy nagyon rosszul csinálom? :D

Aztán sokat “gyakoroltuk” és már meg se fordul a fejemben, hogy valamit rosszul csinálnék...


Rá fogsz érezni hogy mit hogy kell csinálni :) meg majd a párod fog irányítani, ha látja hogy nem csinálod olyan bátran :)

2018. szept. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!