Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy működik ez a "nem számít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik ez a "nem számít a külső/nem csak a külső számít" dolog?

Figyelt kérdés
Én egy ronda fiú vagyok és egyszerűen sehogy sem bírom megérteni, hogy hogy működik. Pedig annyi válaszban látok olyanokat, hogy "a külső nem számít" vagy "nem csak a külső számít" vagy "lehet más dolgokkal kompenzálni" és rengeteg ehez hasonló dolgokat. De mégis annyira hihetetlen. Miért ismerkedne bárki szívesen egy visszataszító külsejü emberrel? Főleg, ha tud találni egy jól kinéző embert is. És utána ha összejönne vele hogyan tudná elviselni folyamatosan a visszataszító külsejét?
2018. szept. 25. 18:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a ronda kinézetű ember.

A külsős dolog amit írtál,hogy lehet valaki nagyon jóképű helyes fiú ha belülről rohad és rossz a belső tulajdonsága, meg lehet egy nem jó kinézetű fiú normális és rendes.

2018. szept. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
Sok lánynak tényleg sokat számít a külső is, de vannak olyan belső tulajdonságok, amik egyes lányoknak többet jelent, mint az, hogy hogy nézel ki. Ez főleg később, a 30-40 éveseknél már többet jelent a belső, a fiatal lányok többet foglalkoznak a külsővel. Csak gondolj bele, szerintem te is szívesebben lennél párban egy csúnyácska lánnyal, aki belsőleg értékes számodra, mint egy formás seggű, nagy mellű szőke libával, aki egy konkrét agyhalott egoista k*rv@.
2018. szept. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Nem teljesen igaz, hogy mindenkinek más a ronda/szép. Persze egy kicsit változik mindenki esetében, de lehet húzni egy határvonalat a kettő között.


Persze hogy lehet egy jó külsővel rendelkező ember is bunkó, stb. De mégis sokkal vonzóbb, mint egy kedves de ronda fiú, aki max sima barátnak jó a legtöbb lánynak. Ha meg mégsem lenne jó az a rossz belső tulajdonságokkal rendelkező és szép fiú, akkor attól még találhat egy szép + jó tulajdonságokkal rendelkező másik fiút.

2018. szept. 25. 18:35
 4/29 A kérdező kommentje:
És azok a lányok, akiknek többet jelent valamilyen belső tulajdonság, mint a külső, hogyan tudják elviselni nap mint nap a párjuk visszataszító külsejét?
2018. szept. 25. 18:38
 5/29 anonim ***** válasza:
85%

Álszent egy szöveg ez.. Igenis számít a külső!!!

Nyilván senki nem akar egy olyan emberrel ismerkedni, akit rondának lát.

2018. szept. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Szerintem is teljesen úgy van...
2018. szept. 25. 18:53
 7/29 anonim ***** válasza:
Nem tudom láttad-e a Tökéletes hang c. filmet, Rebel Wilson karaktere nem is csúnya, inkább kövér, mégis a legtöbb embernek aki megnézi ezt a filmet, ő a kedvenc karaktere, mert olyan életvidám és képes magán nevetni. Lehet hogy rossz példa volt, de ebből is látszik, hogy nem csak a külseje lehet "szexi" valakinek, hanem a személyisége is.
2018. szept. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
61%
Ez nagyon egyénfüggő... például nekem egy olyan fiú jön be aki más lányoknak ronda viszont számomra a legszexibb teremtmény a világon😂😂 Szóval ne add fel ;)
2018. szept. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Jaj ne így állj hozzá! Nem vagy ronda. A szíved csodálatosnak tűnik. És nem mindig a külső számít. Meg természetesen kinek mi a szép. Igazából minden attól függ kinél és hogyan szeretnél próbálkozni. Csak annyi a lényeg, hogy kompenzáld a szerinted csúnya külsődet egy fantasztikus belsővel. Csak ne ad fel! Tudom, hogy találkozni fogsz egy olyan lánnyal, aki mindennél jobban szeretni fog! Csak fel a fejjel és mosolyogj sokat! :)
2018. szept. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Ha egy lány ismerkedik egy fiúval akkor a lány számára a fiú nem lesz ronda ,attól függöen hogy a fiú mit gondol magáról.
2018. szept. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!