Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy működik ez a "nem számít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik ez a "nem számít a külső/nem csak a külső számít" dolog?

Figyelt kérdés
Én egy ronda fiú vagyok és egyszerűen sehogy sem bírom megérteni, hogy hogy működik. Pedig annyi válaszban látok olyanokat, hogy "a külső nem számít" vagy "nem csak a külső számít" vagy "lehet más dolgokkal kompenzálni" és rengeteg ehez hasonló dolgokat. De mégis annyira hihetetlen. Miért ismerkedne bárki szívesen egy visszataszító külsejü emberrel? Főleg, ha tud találni egy jól kinéző embert is. És utána ha összejönne vele hogyan tudná elviselni folyamatosan a visszataszító külsejét?
2018. szept. 25. 18:20
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Ha kedvelsz valakit,azt szebbnek látod. Sok olyan srác tetszett eddig, akikről azt gondoltam hogy jól néznek ki,de miután már nem voltam "szerelmes" beléjük (tudom hogy ezt nem szép mondani) de azt gondoltam mennyire undorítóan néz ki.(utóbbi csak egy srácnál fordult elő aki egy bunkó paraszt módjára viselkedett, ezért utáltam meg)
2018. szept. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Nem láttam azt a filmet. És mit érek azzal, ha mondjuk a ronda külsőm mellé "szexi belsőm" van? Tudok rengeteg lány barátot szerezni, merthogy annál többet senki sem akar tőlem?


Ja, persze, nagyon hihető, hogy egy olyan fiú tetszik. Véletlenül nem hiányzik még mind a 4 végtagja?


Sajnos rondaként, jó belsővel csupán barátokat tudok szerezni, kapcsolatot nem. Mert többre senkinek sem kellek.


És mégis miért ismerkedne egy lány egy visszataszító külsővel rendelkező fiúval, amikor sokkal jobbakat találhat sokkal egyszerűbben?

2018. szept. 25. 19:13
 13/29 anonim ***** válasza:

Mert ha szerelmes akkor nem számít neki a külső. Nálam legalábbis nem. Nem érdekel ha tolószékes, vak, hiányzik egy lába vagy esetleg csúnya a külseje.

De az nem fog semmin változtatni, ha siránkozol és sajnáltatod magad. Tudom, hogy ez ilyenkor egyszerű, de inkább próbálj vidám lenni. És gondolj bele mások sokkal rosszabb helyzetben vannak, mint te. Veled egyidősek halnak meg rákban, vagy vacognak az utcán vagy hiányzik a végtagjuk és te ehhez képest csak szerinted "csúnya vagy." Annyi a lényeg, hogy ne ad fel és légy pozitív!

2018. szept. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
És hogy leszel szerelmes egy ronda emberbe? Ez elég hihetetlen. Más velem egykorú emberek meg milliárdosok, bármelyik lányt megkaphatják, stb. És ők sem sajnálnak engem...
2018. szept. 25. 19:29
 15/29 anonim ***** válasza:
Hidd el voltam már, mert nem csak a külsőt néztem. Az elején természetesen ez is benne volt, de aztán rájöttem mennyire kedves és okos, akivel bármit meg lehet osztani. De képzeld ő is hasonlókat mondot magáról, amikor viszont én összeakartam vele jönni, akkor nemet mondott. Az emberek összetett lények. Mindenki más nem szabad általánosítanod és meg kell értened, hogy világ egy szép és jó hely csak tudnod kell pozitívnak és gyakran vidámnak lenne. Az pedig csak puszta emberi önzőség, hogy te nem sajnálod egy picit a nehezebb helyzetben lévő társaidat.
2018. szept. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

“hogyan tudná elviselni folyamatosan a visszataszító külsejét?”

nehezen....

2018. szept. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Szeretni nem a külsőt szokâs, hanem a belsőt, szóval, ha nem sajnáltatnád magad, hanem próbálkoznâl, akkor lehet összejönne valami. Lehet, hogy ronda vagy, de lehet valakinek tetszenél mégis. Megesik. Kivéve, ha ápolatlan vagy. Na az a taszító, nem a ronda fej.
2018. szept. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Ez annyira hihetetlennek hangzik, hogy majd biztos lesz valaki, akit nem fog érdekelni, hogy mennyire ronda vagyok, amikor simán találhatna nálam sokkal szebb embert.


Nem értem, hogy miért probléma, hogy nem sajnálok számomra teljesen idegen embereket. Én sem várom el tőlük, hogy sajnáljanak engem. Nem akarom, hogy péntr gyüjtsenek nekem emberek plasztikai sebészetre, vagy valaki szánalomból legyen velem például. De azt gyűlölöm, amikor valaki azzal jön, hogy ezeknek az embereknek rosszabb, ezért te ne is foglalkozz a saját problémáddal...

2018. szept. 25. 19:52
 19/29 A kérdező kommentje:
Nem sajnáltatom magamat. Képzeld, korábban rengetegszer próbálkoztam. És tudod mi lett belőle? Semmi. Visszautasítások és "barátságok". Az ápoltságommal sincs semmi probléma. Mégis rejtélyes módon csupán visszautasításokban van részem.
2018. szept. 25. 19:56
 20/29 anonim ***** válasza:
Látom nem sikerült megérteni a mondandom lényegét. Nem azt mondom, hogy ne törődj a saját problémáddal csak azt mondtam, hogy lehetnél rosszabb helyzetben is, mint ez.
2018. szept. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!