Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy működik ez a "nem számít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik ez a "nem számít a külső/nem csak a külső számít" dolog?

Figyelt kérdés
Én egy ronda fiú vagyok és egyszerűen sehogy sem bírom megérteni, hogy hogy működik. Pedig annyi válaszban látok olyanokat, hogy "a külső nem számít" vagy "nem csak a külső számít" vagy "lehet más dolgokkal kompenzálni" és rengeteg ehez hasonló dolgokat. De mégis annyira hihetetlen. Miért ismerkedne bárki szívesen egy visszataszító külsejü emberrel? Főleg, ha tud találni egy jól kinéző embert is. És utána ha összejönne vele hogyan tudná elviselni folyamatosan a visszataszító külsejét?
2018. szept. 25. 18:20
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Lehetnék, de nem vagyok. De hidd el, nekem ez is elég nagy probléma, hogy rondának születtem és semmit sem tudok ellene tenni.
2018. szept. 25. 20:01
 22/29 anonim ***** válasza:
Szerintem minden csak hozzáàllás kérdése és, hogy pozitív légy. Sajnálom, ha nem igazán tudtam segíteni!
2018. szept. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Pozitív vagyok szinte mindenben, ilyen téren is az voltam régebben, de már elég nehéz a rengeteg visszautasítás után. Meg persze a különféle megjegyzések sem segítettek, mondjuk azoknak a nagy része igaz volt.
2018. szept. 25. 20:13
 24/29 anonim ***** válasza:

Kezdem azt hinni hogy nem is vagy olyan ronda aminek mondod magad(kép segíthetne)

Amúgymeg kérdésedre a válaszom ha a lány tetszik egy adott fiú akkor külsőleg is belsőleg is tetszik neki.

2018. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

A képnek nem sok értelmét látom, merr valószínűleg csupa jó dolgokat írna mindenki kedvességből, még akkor is, ha nem úgy gondolja.


Ja, persze hogy külsőleg és belsőleg is meg kell, hogy tetszen valaki valakinek, de ahoz meg jó külső is kellene :D

2018. szept. 25. 22:49
 26/29 anonim ***** válasza:
#25 teljesen igazad van ,hogy jókat mondanának,de én annak sok értelmét nem látom jobb őszintének lenni.(ha gondolod küldhetsz képet,nem erőltettem,tényleg csak ha van kedved hozzá)amúgy#24 vagyok.
2018. szept. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Hogy engem hányszor utasítottak vissza :D

Barátnőim, rokonaim, ismerőseim szerint szép voltam, a fiúk valamiért mégis ÁLLANDÓAN elutasítottak és undorodtak tőlem. Feladtam? Nem. Van egy boldog kiegyensúlyozott párkapcsolatom, amiben a világ legszebb nőjének érezhetem magam? Igen. Lehet, hogy visszautasítanak 10-en, 20-an, 30-an vagy többen. Az a lényeg, hogy: NE ADD FEL!

Nincs veled az önsajnálaton kívül semmi baj. Azon pedig csak te tudsz változtatni. Akármennyire is hihetetlen eddig rossz embereknél próbálkoztál :)

2018. szept. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nem értem az embereket. Úgy tesznek, mintha eddig nem próbálkoztál volna, és csak úgy ok nélkül ,,sajnáltatnád'' magadat. Én elhiszem, hogy nem jön össze neked senki, elhiszem, hogy rondának gondolod magad, és azt is, hogy páran annak is látnak. Ha szeretnél egy őszinte véleményt (tényleg őszintét), akkor küldj egyet privátban, és megmondom, hogy ronda vagy-e vagy sem. Nem fogok visszaélni a képpel, sem a bizalmaddal. 17L
2018. szept. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Szerintem úgyis megtalalod azt, aki úgy szeret, ahogy vagy, a többiekkel meg nem kell foglalkozni. Én például voltam már szerelmes olyan fiuba,aki külsőre először egyáltalán nem tetszett. De aztán ahogy megismertem, egyre inkább megtetszett. A tokeletlensegei egyedi vonasokka váltak a szememben. Ráadásul a lányok általában (legalábbis szerintem) inkább a számukra vonzó, vagy szép részeket veszik figyelembe. Sokan úgymond megtalaljak a szépet benned vagy alapból látják, azt is amit te nem.
2018. szept. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!